Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Statystyka

Użytkowników : 9311
Artykułów : 117
Zakładki : 27
Odsłon : 194317

Dzisiaj jest: Sobota
15 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Maria, Napoleon, Stefan, Stella,
Trzebimir

Do końca roku zostało 139 dni.
Zodiak: Lew

 

Tekst Jan Szopiński zdjęcia Ryszard Mrozik

       Bydgoskie spotkanie działaczy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów było formą podziękowania i wyrażenia szacunku dla ludzi w "jesieni życia", którzy angażują się w życie społeczno-kulturalne, którzy działają, aranżują, kreują, pomagają i wspierają. Integracja seniorów podczas spotkania organizowanego przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy - to część obchodów Dnia Seniora, które trwają przez cały miesiąc.
Obchody Dni Seniora rozpoczynają się Międzynarodowym Dniem Osób Starszych.
Drodzy Państwo, wielkie brawa dla Was !!! Ukłony i wyrazy uznania dla Zdzisława Tylickiego Przewodniczącego bydgoskich struktur Związku.
       Miałem okazję podziękować im w imieniu Rady Miasta Bydgoszczy za całokształt pracy na rzecz społeczności lokalnej. Wykazujecie Państwo aktywność, której możemy się od Was uczyć , przejawiającą się wszelakimi inicjatywami, działaniami i wrażliwością na potrzeby społeczne innych ludzi. Państwa kreatywność oraz pomysłowość i twórcza inwencja, przyczynia się do skuteczniejszego rozwiązywania żywotnych i najistotniejszych spraw m.in podjęcia przez Radę Miasta uchwały w sprawie powołania "Bydgoskiej Karty Seniora 60+” programu ,który skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają w Bydgoszczy. Realizowany on jest w zakresie edukacji, kultury, sportu i rekreacji oraz innych form ,ktore sa w programie.
A w części artystycznej żywiołowo, wesoło i z aplauzem publiczności pokaz swojego kunsztu dali Wiesław Nowicki i na skrzypcach Valeris Iwanows.
                    


ALBUM ZE ZDJĘCIAMI

 
© 2020 Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów - Zarząd Okręgowy w Bydgoszczy