POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : Ryszard Mrozik          Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze,
21 maja 2023

10 urodziny Koła Romet

W dniu 18 marca 2022r. seniorzy – członkowie Koła ROMET Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się w bydgoskiej Restauracji Tobiasz z okazji 10 rocznicy istnienia Koła. W spotkaniu udział wzięło niemal 40 osób – członków Koła oraz zaproszony Przewodniczący Zarządu O/Rejonowego Związku Zdzisław Tylicki., który był jednym z inicjatorów utworzenia Koła – dzisiejszego Jubilata.

 

 Zebranych powitał Przewodniczący Koła Ryszard Drojma, który dziękując za przybycie zgromadzonym członkom,  w krótkich słowach przedstawił krótką wprawdzie, ale jednak już historię Koła.

 

Podczas uroczystego spotkania odbył się również konkurs wiedzy związanej z historią Koła, który przeprowadzili kol. Jadwiga Sobczak i Jurek Jeliński. Laureatami konkursu zostali : I miejsce – Halina Kulka, II miejsc – Basia Stalewska a III miejsce Marek Ciesielski. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Przewodniczącego Koła Ryszarda Drojmę : 1 nagrodę stanowił  tort, drugą 2 kufle do piwa, trzecią książka o Bydgoszczy.

 

Przewodniczący  Oddziału Okręgowego Zdzisław Tylicki złożył uczestnikom jubileuszowego spotkania serdeczne życzenia dalszej, owocnej pracy i radości ze spotkań seniorów, przekazując im ufundowany przez siebie duży, okolicznościowy TORT jubileuszowy dla wszystkich uczestników spotkania.

 

Tekst : Irena Kluczyńska

Zdjęcia : Zdzisław Tylicki

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl