POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

17 maja 2024
      Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: Paweł Węgrzyn Dzień 16 maja był dla prawie 80 seniorów dniem
13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
21 maja 2023

26. Wieczór Seniora w Więcborku—2 października 2021r.

W piękną, jesienną sobotę, więcborscy seniorzy i osoby niepełnosprawne mieli swoje święto- XXVI Wieczór Seniora, który organizowany jest cyklicznie przez zarząd tutejszego Oddziału Rejonowego PZERiI wraz z partnerami: MGOPS i MGOK. Wszystko odbyło się w sali kinowej MGOK, gdzie udostępniono 220 miejsc, jednak przy  zalecanych obostrzeniach przeciw covid.

 

Honorowy Patronat nad uroczystością objął Burmistrz Więcborka, Waldemar Kuszewski.

 

Lokalna społeczność senioralna miała okazję spotkać się z zaproszonymi włodarzami miasta, powiatu sępoleńskiego oraz kierownictwem miejskich instytucji. Obecna była również poseł RP Iwona Kozłowska. Całość przygotowana i przeprowadzona została przez koordynatora przedsięwzięcia, przewodniczącą ZOR PZERiI Zofię Najdowską. Nie zabrakło akcentu integracji pokoleń w występach artystycznych uczniów SP2, orkiestry dętej,  pracy klubu Wolontariatu AMICUS z Więcborka oraz filmiku.  Wszystkie oficjalne punkty imprezy  oddzielane były momentami estetycznych przeżyć.

 

Wręczone zostały wewnętrzne odznaczenia „Senior na Medal” kol. Krystynie Proc—skarbnikowi oddziału; Edmundowi Borzychowi --  chorążemu pocztu sztandarowego; Barbarze Sobeckiej—członkini zarządu. Podobne wyróżnienie otrzymały długoletnie członkinie Komisji Rewizyjnej oddziału: pp. Irena Świerczyńska i Wanda Porazińska.  Burmistrz Waldemar Kuszewski odznaczył jedną Złotą Parę Jubilatów- członków oddziału – medalem Prezydenta RP. Nasza statuetka „sowy” powędrowała do Seniorki Roku 2021 Haliny Hoszowskiej, która od siedmiu lat jest w asyście pocztu sztandarowego oddziału PZERiI. Tradycyjną „różą w ręku” i legitymacją członkowską przyjęliśmy do organizacji pięcioro „nowych”.

 

Każdy uczestnik wieczoru otrzymał w prezencie grafikę z haftem krajeńskim pn. Kierunek Więcbork, oprawioną w ramkę oraz słodycze. Słodkości było wiele, olbrzymi, podwieczorkowy tort dla prawie 200 osób zasponsorował (i prezenty również) Burmistrz Więcborka oraz Rada Miejska.

 

ZOR oraz członkowie  PZERiI w Więcborku czują serdeczną opiekę lokalnych władz. Wiedzą, że rady i pomocy zawsze mogą szukać w MGOPS i MGOK. To ONI są zawsze z nami przy organizacji corocznych „wieczorów seniora”.

 

Tekst: Zofia Najdowska

Zdjęcia: Paweł Węgrzyn

 

 

 

 

Pozostałe zdjęcia

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl