POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 lutego 2024
Zdjęcia Lucjan Janeczko tekst Urszula Tauzik Tego roczne spotkanie "Andrzejkowe” Koła Śródmieście było wyjątkowo uroczyste.
06 lutego 2024
  Zarząd Koła Śródmieście zaprasza Członków na spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet do Opery
13 maja 2023

Andrzejki Koła Śródmieście

W piątek 29 listopada 2019r. w Restauracji „TOBIASZ” przy ul. Dr Biziela 4 spotkali się seniorzy - członkowie Koła Śródmieście, by wspólnie zabawić się na uroczystości Andrzejkowej zorganizowanej przez Zarząd Koła.

 

Otwarcia dokonała Przewodnicząca  Koła Urszula Tauzik witając zaproszonych gości – Przewodniczącego O/O Zdzisława Tylickiego, sekretarza O/O Zbigniewa Kanię, przewodniczącego OKRewiz. Maksymiliana Sopońskiego oraz członków Koła. Zdzisław Tylicki dziękując za zaproszenie życzył wszystkim uczestnikom miłej zabawy, zdradzając jednocześnie w skrócie kilka szczegółów związanych z planami Oddziału na kolejny rok, po czym gorące rytmy muzyki natychmiast przypomniały w jakim celu tu się spotkaliśmy. 

 

Naszym Paniom  i Panom Seniorom do tańca przygrywał i śpiewał zespół muzyczny Canto, a Nasze Panie i Panowie pokazali, jak potrafią bawić się Seniorzy. Atmosfera na Sali była wspaniała, parkiet był wypełniony tańczącymi, ponadto uczestnicy zabawy zachwalali serwowane przez gospodarzy przystawki i przekąski.

 

Spotkanie Andrzejkowe było bardzo udane i pokazało że dzisiejsi Seniorzy swoją energią i niespożytym temperamentem udowadniają, że w każdym wieku można pięknie bawić się i czerpać z tego radość, za co organizatorom należą się gorące podziękowania.

 

Nowo wybrany zarząd zwraca się z prośbą do swoich członków o zgłaszanie propozycji dotyczących spotkań integracyjnych oraz imprez kulturalno turystycznych na numery telefonów: 604 959 320 lub 660 463 939

 

 

Aktualności: Śródmieście

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl