POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : Ryszard Mrozik          Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze,
21 maja 2023

Domyślny tytuł artykułu

Po raz kolejny, tym razem 26 października br w ramach obchodów Dnia Seniora w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej przy Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (dziękujemy właścicielom za bezpłatne użyczenie sali i obsługę) organizowanych wspólnie przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych (dziękujemy dyr. Oddziału Panu Mariuszowi Jaroniewskiemu za udzielanie porad emerytalnych przez zatrudnionych u siebie specjalistów) i Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Oddział w Bydgoszczy, spotkali się wspólnie członkowie związku i sympatycy.    Hasło przewodnie tegorocznych obchodów brzmiało „Aktywnie i Bezpiecznie” i dlatego Partnerami  wydarzenia była Policja i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Seniorzy chętnie korzystali z konsultacji u specjalistów z różnych urzędów i instytucji, że wymienię tylko Urząd Miasta Bydgoszczy, NFZ, PFRON, Bank Pocztowy, Stowarzyszenie Różowa Wstążeczka (dziękujemy wszystkim instytucjom, także tym nie wymienionym). Uczestnicy bardzo chwalili sobie to, że w jednym miejscu mogli otrzymać informacje o programach wsparcia dla swojej grupy wiekowej.     Było również coś dla ducha. Z programem artystycznym wystąpiła m.in. młodzież z Ośrodka dla Słabo Widzących i Niewidomych im. Louisa Braille`a oraz seniorzy z Grupy Teatralnej „Trzeci Oddech” przy  KUTW i Pani Krystyna Lepak w repertuarze znanych nam piosenek. Interesujący wykład na temat nietuzinkowego „Aktywnego spędzania czasu” wygłosił dziennikarz Gazety Pomorskiej Marek Weckwerth.

 

Wypada jeszcze dodać, że wszyscy uczestnicy spotkania i goście rozkoszowali się pysznym tortem ufundowanym przez bydgoską cukiernię „Rem Marco” (dziękujemy właścicielowi).

 

Było uroczyście i radośnie, sympatycznie i przyjemnie, pozostały niezapomniane wrażenia i nadzieja, że za rok w podobnym terminie dojdzie do kolejnego spotkania.

 

Spotkanie uświetnili swoją obecnością m.in. v-ce Prezydent Miasta Bydgoszczy Pani Iwona Waszkiewicz, Dyr. Wydziału Zdrowia UM Bydgoszcz Pani Agnieszka Bańkowska, Rektor WSG i zarazem Konsul Honorowy Słowacji Pan Wiesław Olszewski, Przewodniczący Bydgoskiej Rady Seniorów Pan Ireneusz Frelichowski i Pan Przemysław Biegański z zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych.

 

Październik 2018

Tekst: Ewa Zbelicka

Zdjęcia: Robert Sawicki

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl