POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

DZIEŃ SENIORA

Dni poświęcone osobom dojrzałym i starszym stają się coraz popularniejsze. Ze względu na starzenie się społeczeństwa, wzrasta liczba inicjatyw mających na celu uwrażliwienia reszty społeczeństwa na problemy ludzi starszych i konieczność większej integracji międzypokoleniowej. Jednym z nich jest właśnie Światowy Dzień Seniora.

 

W ramach obchodów Światowego Dnia Seniora Zarząd oddziału rejonowego w Nakle zorganizował integracyjne spotkanie seniorów w dniu 26 października 2014 roku. W intencji Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów odprawiono w kościele pw. św. Stanisława w Nakle uroczystą mszę, w której uczestniczyli członkowie związku emeryckiego oraz seniorzy Uniwersytetu III Wieku. Po mszy sporo atrakcji czekało w Nakielskim Ośrodku Kultury na członków związku emeryckiego z Nakła, Minikowa, Mroczy, Sadek i Ślesina oraz seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Nakła, zaproszonych przedstawicieli władz lokalnych Nakła i Zarządu Okręgowego PZERiI z Bydgoszczy. Dla wszystkich „młodych duchem” Barbara Kunert - przewodnicząca Zarządu oddziału rejonowego w Nakle przygotowała atrakcyjny program.  

 

Na spotkanie przybyło 280 osób, których serdecznie powitała Barbara Kunert w towarzystwie dyrektora Nakielskiego Ośrodka Kultury. Na spotkaniu śpiewał piosenki chór „Nakielanek” oraz wesoło bawił kabaret „TRÓJKA” z Bydgoszczy. Na zakończenie Barbara Kunert złożyła życzenia trzem solenizantom (Burmistrzowi, Staroście i ks. Proboszczowi), wręczając każdemu piękne kwiaty, a seniorzy zaśpiewali Solenizantom  „STO LAT”. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

 

Tekst i zdjęcia Jadwiga Rogala

 

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl