POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
12 sierpnia 2023
Tekst i zdjęcia : Krystyna Suszczyńska                  Mrzeżyno – to dawna osada rybacka z portem ,
21 maja 2023

Jarosławiec

W tym roku pierwszy raz do Jarosławca na zorganizowane przez Z.O. PZERiI pojechała grupa 58 osób w dniach 20 – 29.06.2018r na wczasy, zakwaterowani byli w 4-gwiazdkowym Hotelu Holiday Home Spa. Jest to nowy Hotel 2 rok czynny, pokoje komfortowe i wyżywienie super – szwedzki stół. 

 

Wieczorki taneczne na miejscu codziennie z muzyką na żywo, oby tylko byli chętni się bawić. Do dyspozycji była siłownia zewnętrzna, salka fitness. W strefie SPA prawdziwego odprężenia i głębokiego relaksu, każdy skorzystał z masażu, Jacuzzi, do dyspozycji też była Sauna fińska, Łaźnia parowa, Kabina lodowa, Prysznic wrażeń, Wiadro bosmana i Rzymska łaźnia.

 

Grupa pojechała na wycieczkę do Doliny Charlotty k/Ustki zwiedzanie ZOO odbywało się przejażdżką 2 stateczkami - było co oglądać i podziwiać urocze miejsce.

 

W Jarosławcu jest największa sztuczna plaża w Europie. Na plaży można spotkać kolorowe kutry rybackie i znaleźć złociste bursztyny. Jest zjeżdżalnia Wodna Gigant, i AOUAPARK  Panorama Morska.  Jest to największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Woda jest podgrzewana od maja do września. Wielką uwagę zwraca basen ze sztuczną falą i licznymi gejzerami, jak również basen z rwącą rzeką  lub wielofunkcyjny. Jarosławiec posiada Latarnię Morską w samym centrum, z balkonu o wysokości 33 metrów rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora. Można zwiedzić Muzeum Bursztynu i Krainę Motyli.Było miło i sympatycznie, dziękuję całej grupie za wspólnie spędzony czas.

 

Do zobaczenia!

 

Tekst: Danuta Rybarczyk

Zdjęcia:  Zdzisław  Tylicki

 

 

 

 

Więcej zdjęć

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl