POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Jastrzębia Góra

Zarząd  O/Okręgowego  PZERiI  zorganizował  pierwszy raz  turnus  Rehabilitacyjno  -  Wypoczynkowy  w Jastrzębiej  Górze  07.07 – 16.07. 2019r. Urokliwie  położona miejscowość, piękna plaża,  klify Kaszubskie  nie przeszkadzały kuracjuszom, było można odpocząć na platformach.  Uczestnicy byli zakwaterowani  w dwóch  Pensjonatach „ Dariusz”  i  „Maks”.  Zabiegi  były  przed  południem a po południu wczasowicze  uczestniczyli  w różnych  nadmorsko – leśnych  spacerach i wycieczkach  prowadzonych  przez  Panią  Barbarę Chomicką. W Pensjonacie też było można  odpoczywać na tarasie i toczyć rozmowy z uczestnikami  turnusu. Wycieczki  fakultatywne były do Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie  -  Władysławowa, Rozewia, Karwi,  Pucka  i  Helu. Spacer z Rozewia i przejście do  wąwozu  Lisi Jar oraz nadmorski brzeg dodał nam skrzydeł.

 

Na  wieczorku  integracyjnym  właścicielka Pensjonatu Barbara Skotarczak poczęstowała  Nas ciastkiem i lampką wina oraz wystąpili muzycy w Kaszubskich strojach.  Następny wieczorek był super  „JUBILEUSZOWY”   jedna z uczestniczek  turnusu  Pani  Regina  obchodziła  swoje 70- Urodziny.  Były tort i zabawa  nie zapomniana z muzyką na żywo były śpiewy i tańce.  Jadąc na wycieczkę do Pucka w drodze powrotnej  zwiedzaliśmy Parafię  Narodzenia  Najświętszej   Marii  Panny  w Swarzewie  Królowej  Polskiego Morza.  Wycieczka  do Helu była bardzo udana, mieliśmy rejs statkiem w Fokarium  oglądaliśmy karmienie Fok i spacer , a w czasie wolnym każdy robi to co lubi.  Po drodze zatrzymaliśmy się w Jastarni  podziwialiśmy ładne Molo i nie tylko.  Kuracjusze  byli bardzo zadowoleni  z zabiegów i smacznych posiłków . Klimat  Kaszubski  bardzo nam służył.

 

Warto powtórzyć  wyjazd w przyszłym roku ale na 14 dni  wiąże się to z zabiegami  które korzystnie  wpływają na nasze zdrowie.

 

Dziękuję całej grupie za miło spędzony czas, życząc dużo zdrowia i zadowolenia.

Do zobaczenia  !!!

 

Tekst i zdjęcia: Danuta Rybarczyk

 

 

 

 

ZDJĘCIA DO POBRANIA

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl