POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
12 sierpnia 2023
Tekst i zdjęcia : Krystyna Suszczyńska                  Mrzeżyno – to dawna osada rybacka z portem ,
21 maja 2023

Jastrzębia Góra 2020r.

Po raz drugi  wyjechaliśmy na turnus wypoczynkowo – rehabilitacyjny 29.06 – 09.07.2020r gdzie powitali Nas serdecznie z uśmiechem Monika i Marek właściciele Pensjonatu  D. W. „Dariusz”  oraz pani Basia koordynator do zagospodarowania czasu wolnego. Pan Marek pomógł  wnieść bagaże.  Bardzo sprawnie został dokonany grafik zabiegów. Czas szybko upływał, mino że pogoda była nieco kapryśna. Z panią  Basią zwiedzieliśmy Jastrzębią Górę.

 

Był wyjazd meleksami do Rozewia (latarnie morskie), Władysławowa, na Hel (rej stateczkiem), do Pucka, Swarzewa ( Kościół p.w. Matki Boskiej Morza), i do Karwi. Ze względu na epidemię nie było wieczorków tanecznych. Ale odbył się wieczorek z udziałem ojca i syna ubranych w stroje Kaszubskie (muzyka, piosenki oraz omówienie instrumentów). Właściciele powitali uczestników szampanem i przekąskami.

 

Wieczór upłyną w miłej atmosferze. Odbył się festiwal muzyki organowej wielkiego naszego kompozytora K. Pendereckiego w kościele. Wieczorami spotykaliśmy się przed  pensjonatem słuchając muzyki mechanicznej, kawały rozmowy i piosenki. Kto miał ochotę i siły szedł nad morze oglądać zachód słońca. I tak wróciliśmy do Bydgoszczy w „słoneczny dzień” wzmocnieni zabiegami, jodem i zrelaksowani.

 

Tekst: Agnieszka Pawlikowska

Zdjęcia: Renata Jagodzińska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl