POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

23 lipca 2023
                     Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w      Bydgoszczy spotkał się w dniu 20
25 maja 2023
Tradycyjnie już jak co roku, Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy
22 maja 2023

Karczma "Jeleń" na majówkę

"Maj, to miesiąc rozpoczynający czas spotkań i zabaw na wolnym powietrzu i właśnie grupa 70-ciu seniorów z Oddziału PZERiI w Więcborku wybrała Karczmę "Jeleń" na majówkę. Karczma wybudowana przez górala  ma wystrój iście zakopiański.

 

Odległość od Więcborka 12 km pozwoliła na dwa kursy autobusem, aby przemieścić uczestników majówki. Właściciele przywitali nas grillowaną karkówką, swojskim chlebem i słodkościami. Może nie wszystko było zdrowe dla osób z "jesienną" metryką, ale co tam-apteka też czeka na klientów! Najbardziej radośni byliśmy na parkiecie, bo tym razem urządzono nam DYSKOTEKĘ!!

 

Muzyka taneczna lat 60-tych i nie tylko, wyzwoliła w seniorach tyle emocji, że nie straszny był udział w przeciąganiu liną kobiety kontra mężczyźni /wygrały panie!/. Program spotkania przeplatany zabawami i konkursami, zwiedzaniem mini zoo i sesjami fotograficznymi z kapeluszami, stał się początkiem realizacji zamierzeń emerytów w okresie wiosenno-letnim. Ważne jest to, że seniorzy sami potrafią zorganizować sobie czas, aby jak najmniej spędzać go w domu, co nie uszło uwadze przewodniczącemu Zarządu Okręgowego PZERiI  w  Bydgoszczy Zdzisławowi Tylickiemu, który odwiedził świętujących maj w Karczmie "Jeleń".

 

Zofia Najdowska

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl