POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW
ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY
Menu
"Maj, to miesiąc rozpoczynający czas spotkań i zabaw na wolnym powietrzu i właśnie grupa 70-ciu seniorów z Oddziału PZERiI w Więcborku wybrała Karczmę "Jeleń" na majówkę. Karczma wybudowana przez górala ma wystrój iście zakopiański.
Odległość od Więcborka 12 km pozwoliła na dwa kursy autobusem, aby przemieścić uczestników majówki. Właściciele przywitali nas grillowaną karkówką, swojskim chlebem i słodkościami. Może nie wszystko było zdrowe dla osób z "jesienną" metryką, ale co tam-apteka też czeka na klientów! Najbardziej radośni byliśmy na parkiecie, bo tym razem urządzono nam DYSKOTEKĘ!!
Muzyka taneczna lat 60-tych i nie tylko, wyzwoliła w seniorach tyle emocji, że nie straszny był udział w przeciąganiu liną kobiety kontra mężczyźni /wygrały panie!/. Program spotkania przeplatany zabawami i konkursami, zwiedzaniem mini zoo i sesjami fotograficznymi z kapeluszami, stał się początkiem realizacji zamierzeń emerytów w okresie wiosenno-letnim. Ważne jest to, że seniorzy sami potrafią zorganizować sobie czas, aby jak najmniej spędzać go w domu, co nie uszło uwadze przewodniczącemu Zarządu Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisławowi Tylickiemu, który odwiedził świętujących maj w Karczmie "Jeleń".
Zofia Najdowska
NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!
Skontaktuj się z nami
POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW
ZARZĄD OKRĘGOWY
W BYDGOSZCZY
Pon. - Czw. 10:00 - 14:00
Czartoryskiego 18
(budynek szkoły)
85-222 Bydgoszcz
Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl