POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 maja 2023
W dniu 4 maja 2023r. w Śliwkowym Sadzie w Strzelcach Dolnych odbyło się rozpoczęcie lata
13 maja 2023
W dniu 22.03.2023 r o godz.12.00 w klubie „ HEROS” odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo
13 maja 2023

Kolejne spotkanie z posłanką na Sejm RP Anną Bańkowską

24 marca br. w fordońskim klubie „Heros” odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI (koło w Fordonie) zorganizowane przez przewodniczącą koła Krystynę Suszczyńską z posłanką na Sejm RP Anną Bańkowską. W spotkaniu uczestniczyli także dyrektor biura poselskiego Przemysław Biegański oraz przewodniczący oddziału okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki.

 

W wypełnionej po brzegi sali poseł Anna Bańkowska przedstawiła poszczególne inicjatywy ustawodawcze, które złożyła w obecnej kadencji Sejmu RP. Pani poseł zaprezentowała swój ostatni parlamentarny sukces, czyli zaakceptowany przez niemal wszystkich posłów projekt ustawy poprawiający sposoby liczenia tzw. kapitału początkowego, stanowiącego istotną cześć emerytury liczonej po nowemu. Posłanka SLD przybliżyła także przewidywane trendy demograficzne i związane z tym wyzwania dla państwa wobec społeczności senioralnej. Po wystąpieniu posłanki Bańkowskiej przyszedł czas na dyskusję, a członkowie fordońskiego koła PZERiI mieli możliwość zadawania pytań. Wiele osób pytało z zainteresowaniem o kondycję finansową państwa, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wysokość przyszłych emerytur i rent, jak również sposób ich waloryzacji. Na zakończenie spotkania wystąpił znany i lubiany chór męski „Halka”.

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl