POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Kolejny turnus bydgoskich Seniorów we Władysławowie

W dniach od 29 sierpnia do 8 września 2022r. w Pensjonacie „Neptun” we Władysławowie gościła kolejna, 45-osobowa grupa bydgoskich seniorów na turnusie wypoczynkowym zorganizowanym przez O/Okręgowy PZERiI w Bydgoszczy.

 

Po przyjeździe do tej nadmorskiej miejscowości Nasi Seniorzy mieli możliwość skorzystania z przejażdżki Melexem, podczas której można było zwiedzić samo Władysławowo, jego atrakcyjne miejsca, a jednocześnie miło spędzić czas. Bo Władysławowo to nie tylko plaża, to też tętniące życiem miasto, znane między innymi z Alei Gwiazd Sportu – deptaku upamiętniającego legendy sportu, a w okolicy pełno jest sklepów z pamiątkami.

 

Już na sam początek pogoda dopisała, humory również. Odbyliśmy wycieczkę z przewodnikiem do m. Hel. Całodzienna eskapada połączona ze zwiedzaniem pobliskich miejscowości Jastarni i Juraty, a przede wszystkim celu wycieczki, czyli m. Hel, była miłym urozmaiceniem wakacyjnego pobytu nad polskim morzem. Także Rejs statkiem wzdłuż nabrzeża Helskiego stanowił atrakcyjny punkt programu pobytu wypoczynkowego we Władysławowie. A niektórzy (niemała grupa) ulegli pokusie udania się na konsumpcję smażonej rybki w okolicznym pubie, których nad morzem jest wiele.

 

Czas pobytu wakacyjnego starali się nam umilać właściciele Pensjonatu „Neptun” p. Weronika i p. Eryk Kulawikowie, zapraszając między innymi wczasowiczów na ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Wieczór minął w bardzo miłej atmosferze, co przedstawiają też zdjęcia. Zadowoleni z warunków pobytu, zakwaterowania i smacznego jedzenia utrwaliliśmy nasze uczestnictwo w turnusie grupowym zdjęciem. A wielu z Nas już obiecuje, że w 2023 roku również postarają się tu powrócić.

 

Tekst: Maria Żurawska i Z. Kania

Zdjęcia: Elżbieta Młodzikowska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl