POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

26 września 2023
W dniu  19 września 2023r. odbyło się pierwsze, po  wakacjach, spotkanie członków Koła ZUS. Na
25 maja 2023
Członkinie i członkowie Koła ZUS oraz ich zaprzyjaźnieni sympatycy  w tym roku w dniach 21
13 maja 2023

Koło ZUS w plenerze

Członkowie  Koła ZUS ostatnie spotkania przed wakacjami postanowili spędzićw plenerze, na łonie natury. W dniu 30 maja 2022r.,wybrali się w ukochane przez Koło, Bory Tucholskie do Nadleśnictwa Tuchola w okolice miejscowości  Gołąbek, na spacer ścieżką przyrodniczo –  dydaktyczną w rezerwacie przyrody Bagna nad rzeką Stążką.

 

Ścieżka znana jest pod historyczną nazwą Jelenia Wyspa. Ścieżka ma łącznie trzy kilometry długości, którą uczestnicy wyprawy spacerowalii podziwiali piękno Borów Tucholskich oddychając świeżym powietrzem, słuchając śpiewu ptaków i przepięknych opowieści o przyrodzie naszego przewodnika, leśniczego Pana Pawła. Po spacerze, czekała na uczestników wyprawy uczta przy grillu w zaprzyjaźnionym Wymysłowie. Podczas biesiady przy ognisku śpiewaliśmy, rozmawialiśmy a nawet niektórzy potańczyli.

 

Zrelaksowani, dotlenieni, pełni wrażeń wróciliśmy wieczorem szczęśliwie do Bydgoszczy.W dniu 3 czerwca 2022r., członkowie Koła ZUS, udali się w podróż Bydgoskim Tramwajem Wodnym aby popatrzeć na coraz piękniejszą Bydgoszcz od strony naszej kochanej Brdy. Płynęliśmy Linią Staromiejską, która zaczyna się i kończy na Rybim Rynku. W trakcie rejsu przepływaliśmy  obok Bydgoskiej Katedry, Opery Nowa, Młynów Rothera, Wyspy  Młyńskiej. Dalej mijaliśmy zabytkową śluzę trapezową by dotrzeć do odnowionej śluzy miejskiej, na której byliśmy uczestnikami  śluzowania ( bardzo ciekawe doświadczenie ).

 

W dalszej części rejsu płynęliśmy obok budynku Dyrekcji Kolei, nowo wybudowanego, okazałego obiektu Bydgoskiej Astorii i innych ciekawych miejsc w Bydgoszczy często nie widzianych przez uczestników wyprawy z perspektywy Brdy. Również ten wypad członków Koła ZUS zaliczamy do bardzo udanych i godnych polecenia.

 

 

Aktualności: ZUS

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl