POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
12 grudnia 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : Ryszard Mrozik          Do Restauracji „Czarny kawior” przy bydgoskiej Operze,
22 maja 2023

KOŁOBRZEG 2016

W dniach  26.03. do 02.04.2016r  grupa 50  osób – członków PZERi I z Bydgoszczy i okolic  wyjechała na  „Wczasy Wielkanocne”  do  domu  Zdrojowego „CHALKOZYN„ w Kołobrzegu. Grupa wyjeżdżała w deszczu, ale  w dobrych humorach i nastrojach i z nadzieją, że będzie  okej.

 

Kołobrzeg przywitał nas pięknym słońcem, które towarzyszyło nam przez większość pobytu. Mieszkaliśmy w dobrych warunkach w samym centrum części uzdrowiskowej, blisko do morza i mola.  W czasie pobytu wszyscy korzystali ze spacerów wzdłuż morza o różnych porach dnia a  atrakcji nie brakowało – wszędzie słychać było muzykę i wszyscy wczasowicze byli zadowoleni i uśmiechnięci. W ramach pobytu można było skorzystać z pieszej wycieczki z przewodnikiem po mieście oraz zorganizowaliśmy przejażdżkę „kolorowym tramwajem”, w czasie której przewodnik zapoznał nas z historią Kołobrzegu oraz jego rozwojem w ostatnich latach.

 

W czasie pobytu można było uczestniczyć w imprezach organizowanych przez  kierownictwo ośrodka, a wieczorami spotykaliśmy się w  klubowej kawiarni, gdzie przy dobrej muzyce można było miło spędzić czas relaksując się  podczas tańca. Czas mijał nam bardzo szybko i  trzeba było wracać do domu. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i niektórzy już wyrazili chęć ponownego wyjazdu w przyszłym roku. Pełni wrażeń i w dobrych humorach wracaliśmy do Bydgoszczy i obiecaliśmy sobie, że na pewno  spotkamy się podczas następnych wyjazdów. 

 

Dziękuję całej grupie za wspaniałą atmosferę, dobre humory i mile spędzony razem czas! Do zobaczenia.

 

Tekst i zdjęcia Krystyna Suszczyńska

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl