POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
16 lutego 2024
Tradycyjnie, od lat, bawiliśmy się na biesiadzie w "tłusty czwartek" w gościnnej "Pomorzance". Było nas
21 maja 2023

MAJÓWKA 2018

"Gościnność, piękne boisko sportowe i świetlica wiejska w pobliskim Suchorączku była naszym zapleczem przy organizowaniu majówki, połączonej z edukacją, odprężeniem i relaksem w pełnym tego słowa znaczeniu. Chętnych uczestników majówki było sporo, bo 68 osób. Rozpoczęliśmy spotkanie z deszczem, ale przestronna, zadbana świetlica wiejska pozwoliła na schronienie się przed zmoknięciem.

 

Wtedy był czas na podwieczorek, pierwsze tańce przy muzyce własnego DJ-a oraz złożenie życzeń byłym solenizantkom Zofiom. Ale majówka to powietrze i słońce, które niedługo zaświeciło, a my przeszliśmy na boisko sportowe, gdzie druhowie  OSP z Suchorączka i Więcborka dali pokaz swoich możliwości przy ratowaniu mienia, zdrowia i życia przy akcjach pożarniczych. Niedługo po  pokazie ochrony przeciwpożarowej przyjechała powózka zaprzężona w dwa konie jasnosiwej maści i zachęcała do przejażdżek po najbliższym terenie. Z tej niecodziennej propozycji skorzystało wiele osób.

 

W międzyczasie panowie rozpalili ognisko i  zaczęło się wspólne grillowanie, a kiełbaski można było spożyć pod zadaszonymi altankami. Pogoda cały czas dopisywała. Z wielką sympatią przyjęliśmy grupę dziewczynek, które obdarowały seniorki kwiatami. Kiedy skończyły się atrakcje na boisku ponownie przeszliśmy do świetlicy na grochówkę, żartobliwą zabawę celowania woreczkami w arbuza i wesołe tańce.Wielkie podziękowania przekazywaliśmy zaraz na miejscu druhom - strażakom oraz sołtysowi Suchorączka panu Piotrowi Koselczukowi za umożliwienie zorganizowania "innej" niż zawsze majówki."

 

Tekst i zdjęcia: Zofia i Leon Najdowscy

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl