POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

23 lipca 2023
                     Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w      Bydgoszczy spotkał się w dniu 20
25 maja 2023
Tradycyjnie już jak co roku, Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy
22 maja 2023

Mazurskie Krajobrazy - Wilno

Ostatnia wycieczka kończąca sezon 2016r  była  na Mazurskie  Krajobrazy – Wilno. Pojechała grupa członków  PZERiI  45 osób w dniach  15 – 18.09.2016r. Pierwszym krótkim  przystankiem było zwiedzanie  Sanktuarium Matki Bożej  Gietrzwałdzkiej, potem pojechaliśmy do  stolicy Wojew. Warmińsko-Mazurskim  Olsztyna.

 

Po zwiedzaniu i  czasie wolnym  udaliśmy się na posiłek i nocleg  do Augustowa. Następnego  dnia rano  pojechaliśmy  do stolicy Litwy Wilna. Byliśmy zachwyceni  Wilnem, to perełka  przepiękne zabytkowe miasto.

 

Przewodniczka  lokalna z Wilna Alina Waluczko była  wspaniała, posiadała dużą wiedzę, potrafiła ją przekazać z humorem. Zachęciła do powrotu do Wilna, bo warto jeszcze raz zobaczyć. Następnie byliśmy na Molo w Augustowie, przejazdem z autobusu  zwiedzaliśmy Augustów, Suwałki  i Sejny.  Góra Cisowa na Suwalszczyźnie,  to wspaniała panorama okolic. Mieliśmy okazję zobaczyć  Bazylikę Nawiedzenia Matki Bożej w Sejnach  i Pokamedulski  Klasztor w Wigrach. Wieczorem  mieliśmy grilla przy muzyce i okazję pogadać, zatańczyć, aby lepiej się poznać.

 

W ostatnim dniu  zwiedzaliśmy  Giżycko, zabytkowy most obrotowy na Kanale Łuczańskim, Twierdzę Boyen  oraz Rejs statkiem po Jeziorze  Niegocin. Na końcu odwiedziliśmy  Muzeum w Owczarni i po posiłku udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Była to wycieczka z mnóstwem  wrażeń. Wrażenia i wspomnienia  niesamowite. Pogoda była piękna, dopisała naszej wycieczce. Wszystkie miejscowości zwiedzaliśmy z lokalnymi  przewodnikami.  Dziękujemy również  pilotowi z Torunia  Panu  Krzysztofowi.

 

Dziękuję wszystkim za uśmiech, dobry humor i wspaniałą  przygodę.

 

Do zobaczenia ! 

 

Tekst i zdjęcia Danusia Rybarczyk

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl