POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

30 maja 2024
              W dniu 28 maja 2024r. w pomieszczeniach Restauracji Fundacja12 Kamienica w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
22 maja 2023

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

W dniu 29.11.2016 r. w restauracji Maestro, w Operze Nova, spotkali się seniorzy z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. W uroczystości udział wzięli między innymi: radny sejmiku wojewódzkiego Roman Jasiakiewicz, zastępca przewodniczącego rady miasta Jan Szopiński, przedstawiciele firmy SUS TRAVEL z Mrzeżyna oraz kierownictwo ośrodka PIRAMIDA. Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki powitał wszystkich przybyłych.

 

W wystąpieniu  zaznaczył, że to spotkanie to szczególny moment  pozwalający docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młode pokolenia. To seniorzy są bowiem źródłem mądrości, której nabywa się właśnie z upływem lat.

 

Dostosowanie wszelkiego rodzaju usług do potrzeb osób starszych oraz stworzenie odpowiednich warunków do ich zaspokajania staje się na tym tle bardzo ważnym zadaniem będącym dla naszego związku priorytetem. Działania takie przewidziane zostały w założeniach długofalowej polityki senioralnej w Polsce na lata 2014-2020.

 

Celem jest walka z dyskryminacją, zapobieganie niepełnosprawności, zapewnienie odpowiedniej opieki zdrowotnej oraz równego udziału w rozwoju kulturalnym i ekonomicznym społeczeństwa. Przewodniczący podkreślił, że ideą związku jest budowanie środowiska przyjaznego seniorom, a tym samym umacnianie poczucia godności i świadomości własnej wartości u osób dojrzałych z racji wieku. Na zakończenie życzył zebranym (ponad stuosobowej grupie) dobrego zdrowia, spełnienia planów i marzeń oraz nowych pasji, a wraz z nimi mnóstwo energii do ich rozwijania.

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl