POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

Mroteccy seniorzy nad Bałtykiem

W dniach 25 -27 sierpnia 2014 r. seniorzy  ( i nie tylko)  z Mroczy  uczestniczyli w autokarowej wycieczce nad nasze morze. Najpierw dotarli do Połczyna Zdrój , by tam spacerować alejkami pięknego Parku Zdrojowego. Po krótkim pobycie udali się w dalszą podróż, aby w południe dotrzeć do Kołobrzegu, przywitać się z morzem i zjeść  smaczną rybkę. W godzinach popołudniowych pojechali do Dźwirzyna, gdzie zostali zakwaterowani. Przyjęto ich tam bardzo gościnnie. Przez cały czas pobytu serwowano im smaczne i obfite jedzonko. Dzięki  sprzyjającej pogodzie, seniorzy korzystali z kąpieli słonecznych i  spacerów brzegiem morza. Następnego dnia czekało na nich moc atrakcji  - był rejs statkiem po Bałtyku oraz zwiedzanie Kołobrzegu kolejką turystyczną z przewodnikiem. Na koniec dnia czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka , a mianowicie   integracja z inną grupą seniorów podczas wspólnego grillowania przy muzyce na żywo. Niestety kiedyś trzeba wrócić do codzienności . Zadowoleni , z uśmiechem i w dobrych humorach, wycieczkowicze udali się w drogę powrotną do domów. Po drodze jednak jeszcze zatrzymali się w Mielnie , by pożegnać się z morzem na rok. Wszystkim uczestnikom wycieczka sprawiła wiele radości i pozostawiła po sobie niezapomniane wspomnienia, które pozostaną w pamięci na długo.

 

Tekst i zdjęcia G. Wiśniewska

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl