POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
20 maja 2023

Mrzeżyno Piramida 16-30.06.2018 r.

50-osobowa grupa seniorów PZERiI z Bydgoszczy wypoczywała w  Mrzeżynie, w ośrodku wypoczynkowo-rekreacyjnym SUS Travel. Mrzeżyno to przepiękna nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona ok. 20 km od Kołobrzegu, u ujścia rzeki Regi do Bałtyku. Pobyt rozpoczął się od wizyty u lekarza, który zapisał każdemu uczestnikowi zabiegi rehabilitacyjne.

 

Od rana do późnego wieczora kierownik ośrodka Krzysztof Kubacki wraz podległymi mu pracownikami  opiekowali się naszą grupą. Natomiast przewodnik z ośrodka w sposób niezwykle interesujący oprowadzał chętnych po różnych miejscowościach. Można było korzystać z wycieczek do: Poczdamu, Berlina, Świnoujścia, Międzywodzia,  Kołobrzegu, Świnoujścia, Trzebiatowa oraz pasieki w Dybowie. Dużym powodzeniem cieszył się koncert ballad słowiańskich, jak i biesiada z muzyką przy ognisku. Szef kuchni przez cały okres pobytu serwował doskonałe potrawy: śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Seniorzy aktywnie korzystali  z proponowanych form rekreacji i wypoczynku, m.in. z wycieczek rowerowych, spacerów z kijkami - nordic walking. Rozegrany został turniej w bule, gdzie nasze panie pokonały panów.

 

Czternaście dni pobytu upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Nastroje na chwilę zepsuła bardzo słaba gra Biało-Czerwonych na mundialu. Do zobaczenia za rok.

 

Tekst i zdjęcia Ryszard Mrozik

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl