POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Na turnusie we Władysławowie

W dniach od 27 czerwca do 7 lipca br. 50-osobowa grupa seniorów uczestniczyła w zorganizowanym przez Okręgowy Zarząd PZERiI w Bydgoszczy, na turnusie wypoczynkowym w Pensjonacie „Neptun” w nadmorskim kurorcie Władysławowo.

 

Na inaugurację turnusu przygotowano wieczorek zapoznawczy, który pozwolił na zawarcie bliższych znajomości i integrację uczestników. A więc były śpiewy, tańce i bardzo sympatyczna atmosfera.W kolejnych dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wycieczkach. Zwiedziliśmy z przewodnikiem Hel, odwiedzając także Jastarnię oraz Juratę. Odbyliśmy również rejs statkiem po Bałtyku.

 

Pomimo padającego deszczu uczestnicy byli bardzo zadowoleni, wszystkim humory dopisywały. Zwiedziliśmy między innymi Muzeum Rybołówstwa Morskiego na Helu i tamtejsze Fokarium. Niektórzy wykorzystali też okazję na odwiedzenie miejscowych punktów gastronomicznych serwujących smażoną rybkę i nie tylko rybkę. Planowane w programie turnusu ognisko niestety zostało odwołane z uwagi na niepogodę, jednak impreza i tak odbyła się w stołówce Ośrodka, podczas której podano nam pieczone kiełbaski prosto z piekarnika. Konsumowano je przy muzyce z płyt kompaktowych  i znów były tańce i śpiewy.Uczestnicy wypoczynku we Władysławowie bardzo sobie chwalili pobyt w Pensjonacie „Neptun” oraz serwowane tam bardzo smaczne posiłki.

 

Apetyty wszystkim dopisywały, a atmosfera panująca w grupie była doskonała, czego przejawem było zadeklarowanie uczestników wyjazdu do powrotu do Władysławowa za rok. Dowodem zadowolenia są załączone fotografie.

 

Tekst : Maria Żurawska

Zdjęcia : Weronika Kulawik - właściciel Ośrodka „Neptun”

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl