POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

06 września 2023
29 sierpnia br. pod nazwą "wspominamy dziecięce zabawy" w zajeździe "U Ewy" w Chlebnie spotkało
25 maja 2023
Wielka październikowa gala dla więcborskiej społeczności senioralnej już za nami. Było uroczyście, świątecznie, radośnie i
21 maja 2023

Nasze działania i inspiracje od początku roku 2022

Rok 2022 rozpoczęliśmy wyjazdowym zebraniem zarządu do ościennej gminy Sośno, by zaprezentować pomysły, działania, plany Oddziału w Więcborku. Chcieliśmy w ten sposób zmobilizować seniorów do wstąpienia w nasze szeregi.

 

W „tłusty czwartek” zorganizowaliśmy biesiadny wieczór z pączkiem, a zabawy ze śpiewem przy żywej muzyce pozwoliły seniorom oddać się wspomnieniom do  lat beztroskiej młodości.6 kwietnia, w przedświątecznym czasie, członkowie naszego oddziału spotkali się z druhnami i druhem ze Szczepu Więcborskich Drużyn Harcerskich na integracyjnym wieczorze rozmaitości. Śpiew, różne formy harcerskich okrzyków, podziękowań-to młodość i radość wniesiona przez harcerzy, którzy przez pełną godzinę utrzymali w znakomitej łączności trzy pokolenia!Potem królowały tylko niespodzianki, kolejność których losowaliśmy. Byliśmy:

 

  • na „sali  żartów i dowcipów”,
  • na „licytacji z hukiem”,
  • w kąciku świątecznych konkursów,
  • …i w pracowni pełnej muzyki maestra Leona.

 

Wszystko osłodzone zostało własnymi wypiekami, owocami, kawą i herbatą. Cieszy fakt, że przez swoją aktywność, przygotowaliśmy czas pełen dobrego humoru sami dla siebie!Solidarnie i z pełnym oddaniem włączyliśmy się do pomocy uchodźcom z Ukrainy, organizowanej przez Urząd Miejski w Więcborku.

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl