POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 września 2023
            20 września 2023 r. w sali bankietowej „GASTOM” w Chojnicach odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Oddziału
31 lipca 2023
Dnia 21 czerwca 2023 r. była kolejna „integracyjna środa”. Tym razem w Kamieniu Krajeńskim. 19
21 maja 2023

Obchody Światowego Dnia Inwalidy

W dniu 5 maja w restauracji „Słoneczna” chojnicki oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów obchodził Światowy Dzień Inwalidy. W spotkaniu uczestniczyło ponad sto osób, a wśród nich Zdzisław Tylicki przewodniczący zarządu oddziału okręgowego w Bydgoszczy.

 

Spotkanie miało uroczysty charakter ze względu na wręczenie podziękowań osobom angażującym się w funkcjonowanie Związku. Honorową Złotą Odznakę otrzymał m.in.  burmistrz Chojnic Arseniusz Finster oraz nieobecny na uroczystości burmistrz Brus Witold Ossowski. Jak zapewnił Zdzisław Tylicki, chojnicki Związek jest jednym z najprężniej funkcjonujących na Pomorzu. Seniorzy  są aktywni i chętnie uczestniczą w organizowanych wydarzeniach. Burmistrz Arseniusz Finster dodał również, że starsi są w mieście szanowani, a  infrastruktura dostosowywana jest do osób niepełnosprawnych. W planach jest również utworzenie Chojnickiej Karty Seniora.

 

W drugiej części spotkania, dzięki współpracy Związku Emerytów z Centrum Medycznym Gemini, seniorzy mieli możliwość zbadania ciśnienia tętniczego krwi oraz zmierzenia poziomu cukru. Wiele osób skorzystało również z porad dotyczących zdrowego żywienia.

 

Chojnicki Związek  Emerytów, Rencistów i Inwalidów liczy obecnie 980 członków i jest największym stowarzyszeniem w mieście. Organizacja skupia się przede wszystkim na pomocy mieszkańcom niepełnosprawnym oraz na organizacji wypoczynku. Obecnie jego przewodniczącą jest Urszula Szuba.

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności: Chojnice

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl