POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

19 kwietnia 2024
      W dniu 9 marca 2024 roku Członkinie i Członkowie Nakielskiego Oddziału  PZERiI wybrali się do
09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
21 maja 2023

Powitanie lata

Mroteccy seniorzy nad morzem witają lato. 38 osobowa grupa seniorów z Mroczy powitała lato nad morzem w Dźwirzynie.W dniach 19 – 22 czerwca 2015 r. przebywali nad Bałtykiem. Wypoczywający seniorzy mieli bardzo dobre warunki lokalowe w ośrodku położonym blisko morza. Na miejscu była stołówka serwująca smaczne i obfite posiłki. I co najważniejsze, serdeczni i przyjaźni gospodarze obiektu.

 

Czyste wody Bałtyku, las, jezioro, szeroka plaża to atuty Dźwirzyna. To wszystko pomaga zdrowo i aktywnie wypoczywać. Dlatego uczestnicy wyjazdu spędzali wolny czas aktywnie, spacerowali brzegiem morza wdychając leczniczy jod  oraz zwiedzali Kołobrzeg. Nie straszny był spacer po kołobrzeskim  molo mimo silnego wiatru i wzburzonego morza. Podczas wyjazdu był czas na wypady na smaczną rybkę, zakupy czy lody, a nawet na podziwianie piękna przyrody w ogrodach tematycznych Holturus w Dobrzycy. Zwiedzanie ogrodów poza oczywistym kontaktem z przyrodą, dostarczyło doznań natury estetycznej i duchowej. Seniorów w doskonałe humory wprowadzały razem spędzane wieczory przy muzyce i  wspólnym śpiewie. Doskonałą okazją do świetnej zabawy był wieczór integracyjny. Wspólna zabawa z grupą seniorów z Łubowa przy grillu i muzyce wprawił wszystkich w doskonałe humory.

 

Miła atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości i rozmów do późnych godzin wieczornych. Na wracających do domu seniorów czekała jeszcze jedna niespodzianka. Był to deser lodowy  dla wszystkich uczestników w podziękowaniu za wytworzenie miłej i przyjaznej atmosfery podczas wycieczki. Wypoczynek nad morzem był bardzo udany mimo czasem kapryśnej pogody. Jednak spacery po plaży, nawet przy wzburzonym morzu, dodatnio wpływały na samopoczucie każdego z wypoczywających. Seniorzy pełni wrażeń, w dobrych humorach i nieco zdrowsi wrócili do domu.

 

Materiał:  G. Wiśniewska

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl