POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 lutego 2024
Zdjęcia Lucjan Janeczko tekst Urszula Tauzik Tego roczne spotkanie "Andrzejkowe” Koła Śródmieście było wyjątkowo uroczyste.
06 lutego 2024
  Zarząd Koła Śródmieście zaprasza Członków na spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet do Opery
13 maja 2023

Pożegnanie Lata Koła Śródmieście w Strzelcach Dolnych

Jest 20 września 2022r. Po kilku deszczowych dniach nareszcie jest pogoda. Wyjeżdżamy w plener na „pożegnanie lata” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Śliwkowy Sad” w Strzelcach Dolnych, około 30 km od Bydgoszczy w kierunku Świecia. Strzelce Dolne leżą w Dolinie Wisły, a słyną z sadownictwa, szczególnie śliwek węgierek. Odbywają się tu na początku września coroczne imprezy związane z tradycjami smażenia śliwek na bardzo smaczne powidła, przy udziale wielu turystów i smakoszy powideł strzeleckich.

 

W „Agroturystyce” powitała Nas Pani Dyrektor Ewelina zapraszając na bardzo smaczny obiad. Po krótkiej przerwie i znakomitym deserze wybraliśmy się na spacer po sadzie. Wielu spośród uczestników naszego wyjazdu zbierało śliwki.

 

Następnie wróciliśmy do Sali, gdzie czekały na nas racuchy z powidłami strzeleckimi oraz kapela „Antki”, która zapraszała do tańca. Panowała znakomita atmosfera. W dalszej części rozpalono ognisko, uczestniczyliśmy w pieczeniu kiełbasek, po czym zaczęły się opowieści wesołych historyjek wspominanych przez uczestników spotkania.

 

W radosnych nastrojach wracaliśmy do domu, a Ja jako organizatorka wyjazdu bardzo dziękuję wszystkim uczestniczącym Koleżankom i Kolegom za dobrą i radosną atmosferę podczas Naszego wyjazdu.

 

Tekst : Urszula Tauzik

Zdjęcia : Łucjan Janeczko

 

 

Aktualności: Śródmieście

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl