POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
28 kwietnia 2023

Rejs Władysławem Łokietkiem

Rejs Statkiem trwający trzy godziny upłynął w rodzinnej i życzliwej atmosferze. Dla wielu osób niepełnosprawnych była to jedyna forma przyjemnego spędzenia  czasu poza miejscem zamieszkania, poznanie najbliższej okolicy,  sprawdzenie swoich umiejętności w terenie i poruszanie się po jednostce pływającej. 

 

Dodatkowym atutem udanego rejsu Statkiem „ŁOKIETEK” był kapitan jednostki pływającej, który chętnie udzielał wszelkich informacji o otaczającym nas terenie, historii Ziem Nadnoteckich, informacji o Szkole Żeglugi Lądowej w Nakle. W trakcie trwania rejsu  był pokaz działania śluz wschodniej i zachodniej na Kanale Noteckim. Organizatorzy imprezy zakupili ciastka, kawę i herbatę w celu poczęstunku uczestników rejsu. 

 

Po zejściu ze statku, autokar przewiózł uczestników do Restauracji Katarzyny Lidmann w  Nakle na obiad.  Czas posiłku upłynął w miłej atmosferze, sala jadalna była właściwie przygotowana, uczestnicy zasiedli do jednego (zestawionego) wielkiego stołu rodzinnego. 

 

Po obiedzie był doskonały moment na  podsumowanie całodziennej wycieczki, uczestnicy podziękowali organizatorom V. Staszewskiej i  G. Rewers za miłą imprezę,  uczestnicy, prosili o zorganizowanie kolejnych również w plenerze.

 

Tekst Violetta Staszewska

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl