POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
28 kwietnia 2023

Rewal

Rewal – to dawna osada rybacka położona na 15m klifie, a obecnie miejscowość wypoczynkowa pełna zieleni, kwiatów ośrodkówwypoczynkowych wypoczynkowych, pensjonatów, kawiarenek ze zdrowy morskim mikroklimatem, która przyciąga turystów.

 

To właśnie w Rewalu odpoczywała grupa 53 osób – członków PZERiI z Bydgoszczy w okresie od 31.08 do 10.09.12 Uczestnicy mieszkali w pensjonatach „Danuta” i „ Kaola” przy ul. Rybackiej w odległości ok. 200m od pięknej plaży i przystani rybackiej. Pogoda była wspaniała i sprzyjała spacerom wzdłuż morza oraz do najbliższych okolic jak: Trzęsacz, Niechorze, Pustkowo. W trakcie zorganizowano wycieczkę do Międzyzdrojów oraz w okolice Jeziora Turkusowego (dawna kopalnia wapna), które zachwyca swym kolorem, oraz do Kołobrzegu. Mieliśmy także grilla z kiełbaskami i muzyką na świeżym powietrzu. Było bardzo wesoło i sympatycznie a dobra muzyka do 22ej umilała czas i była dobrą gimnastyką dla naszego zdrowia. W Rewalu można było również indywidualnie korzystać z wycieczek rowerowych zażywać kąpieli w morzu (brrr. zimna woda). Rewal i okolice pozwalają turystom miło spędzić czas i odpocząć w milej atmosferze i zapraszają do ponownego przyjazdu. Koniecznie należy tam wrócić!!!!!!

 

Uczestnicy wyjazdu.

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl