POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

23 lipca 2023
                     Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w      Bydgoszczy spotkał się w dniu 20
25 maja 2023
Tradycyjnie już jak co roku, Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy
22 maja 2023

REWAL 01 – 10 lipiec 2016 r.

Członkowie PZERiI w ilości 50-ciu osób przebywali na wczasach w Rewalu w pensjonacie  „Danuta” -38 osób na ul. Rybackiej 4 i 12osób na ul. Rybackiej 3. Wszyscy stołowali się w domu u Zbyszka  przy ul. Rybackiej 14.Serwowali nam wyśmienite posiłki.

 

Wczasy do Rewala były zorganizowane po raz kolejny  od 2012r. Jest to ładna miejscowość z klifowym wybrzeżem  oraz zabytkami w gminietakimi jak:  latarnia morska, rybacka zabudowa na rynku i Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Do którego pojechaliśmy kolejką  Retro. Godne uwagi jest  również zwiedzić  Motylarnię - oglądając żywe okazy, zobaczyć figury woskowe i park miniaturlatarni morskich. W Trzęsaczu zwiedzaliśmy Ruiny  kościoła XIV-XVw i neogotycki Kościół, w którym  codziennie o godz. 12:00 odbywają się organowe koncerty. Do zabytków należy też gryficka kolej wąskotorowa.

 

W miejscowości Pustkowie można zobaczyć replikę słynnego Krzyża z Giewontu. Ładna promenada Rewala zachęca do spacerów,  jak również  Aleja róż, gdzie można odpocząć na ławeczkach. Właścicielka pensjonatu ugościła nas organizując grilla, serwując  kiełbaski i kaszankę, którą piekł nam Andrzej oraz piwko. Było bardzo sympatycznie. Pojechaliśmy również na wycieczkę do Świnoujścia, Międzyzdrojów i nad Jezioro Turkusowe.

 

Dla chętnych mających ochotę potańczyć  codziennie od godz. 19:00 do 23:00 zachęcała muzyką na żywo  Restauracja  California, Robinson Crusoe i Stodoła. Z pogodą było różnie – ale jest co wspominać. Zadowoleni wróciliśmy do domu. Dziękuję całej grupie za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia.

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl