POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
20 maja 2023

ROWY 2018

Po raz pierwszy w tym w  roku w okresie od 20.06. 18 r do 30.06.18  grupa 51 osób – członków PZERiI z Bydgoszczy  wypoczywała na wczasach w Rowach  w pensjonacie „ Kaszubka” przy ul. Słonecznej 9. Pogoda była super – taka dla emerytów. W tym czasie wczasowicze plażowali bo do morza było blisko, bardzo dużo spacerowali o różnych porach a niektórzy odważniejsi zażywali kąpieli morskich. Humory wszystkim dopisywały i atmosfera była wspaniała. W czasie pobytu oprócz wycieczek po okolicy jednego dnia odbyła się wycieczka do Ustki gdzie zwiedzaliśmy „ Muzeum Chleba” w którym mogliśmy zobaczyć urządzenia do wyrobu chleba z dawnych lat .Wracaliśmy w świetnych humorach i ze śpiewem na ustach.

 

Humor dopisywał nam również w trakcie wieczorków z muzyką a emeryci pokazali co potrafią podczas tańców i jak potrafią się bawić razem z personelem pensjonatu. Dodatkowo gospodarze  zaprosili nas na wspaniałe ognisko z pieczeniem kiełbasek i piwkiem. Śpiewane piosenki i opowiadane kawały wprowadziły wesołą i niezapomnianą atmosferę. Czas bardzo szybko upływał i z żalem trzeba było się pakować i wracać do Bydgoszczy, ale wiemy na pewno że warto tam jechać ( ze względu na warunki i pyszne jedzenie ) i wrócimy  tam w przyszłym roku. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, humor i spędzony razem czas. Dzięki Wam ja również miałam wspaniałe wczasy. 

 

DZIĘKUJĘ  BARDZO ZA WSPÓLNY POBYT !

Do zobaczenia na następnych wyjazdach.

 

Tekst i zdjęcia Krystyna Suszczyńska

 

 

 

Pozostałe zdjęcia

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl