POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
12 sierpnia 2023
Tekst i zdjęcia : Krystyna Suszczyńska                  Mrzeżyno – to dawna osada rybacka z portem ,
21 maja 2023

Seniorzy we Władysławowie

45-osobowa grupa seniorów uczestniczyła w dniach od 28 czerwca do 8 lipca 2020r. na turnusie wypoczynkowym w Pensjonacie „Neptun”, w nadmorskim Władysławowie, zorganizowanym przez Okręgowy Zarząd PZERiI w Bydgoszczy.

 

Pogoda sprzyjała wypoczynkowi oraz możliwościom uczestniczenia w atrakcyjnych wycieczkach. Mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w grupie wczasowiczów między innymi podczas wycieczki melexami po terenie Władysławowa, pobliskiego Cetniewa oraz okolicach. Uczestniczyliśmy też w rejsie statkiem spacerowym wzdłuż nabrzeża morskiego w stronę Karwi. Można było wybrać się też w grupie lub indywidualnie pociągiem na Hel, z czego uczestnicy wakacji chętnie korzystali. Wielu spośród nas korzystało z możliwości wybrania się do miejscowych punktów gastronomicznych serwujących smażoną rybkę.Z przyjemnością uczestniczyliśmy ponadto w przygotowanym specjalnie dla nas ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasek.

 

Pobyt w Pensjonacie „Neptun” wspominać będziemy bardzo miło. Nie mogliśmy narzekać na posiłki serwowane nam przez obsługę ośrodka, były bardzo smaczne. Apetyty naszym koleżankom i kolegom dopisywały. Również atmosfera panująca w gronie uczestników wakacji była doskonała i jak zwykle owocowała deklaracjami powrotu tu za rok.

 

Tekst: Maria Żurawska

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl