POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

06 września 2023
29 sierpnia br. pod nazwą "wspominamy dziecięce zabawy" w zajeździe "U Ewy" w Chlebnie spotkało
25 maja 2023
Wielka październikowa gala dla więcborskiej społeczności senioralnej już za nami. Było uroczyście, świątecznie, radośnie i
21 maja 2023

"Spotkania z sercem"

"Po czterech miesiącach przerwy z powodu nasilonej pandemii koronawirusa, seniorzy z OR PZERiI w Więcborku spotkali się 7 lipca br. w miejscowym, przepięknie położonym nad jeziorem,  Ośrodku Wczasowym "Tęcza".

 

Czterdzieści czworo chętnych przeszło przez sanitarne zalecenia ( mierzenie temperatury ciała, wypełnienie ankiet, dezynfekcja rąk..) i na powietrzu, w specjalnie przygotowanym miejscu spędzała czas, któremu patronował symbol serca, jako uczucia wrażliwości, sympatii i przyjaźni darowanej sobie nawzajem. Przyjęliśmy do grona dwie członkinie: Brygidę i Urszulę. Śpiewaliśmy przy akordeonie piosenki i gimnastykowaliśmy się z wykorzystaniem krzesełek, traktując wszystko z humorem. Nie zabrakło grillowego jedzonka z surówkami włącznie. Każdy mógł upiec kiełbaskę przy ognisku.

 

Rozmów w grupach było wiele, co chwila wybuchały salwy śmiechu, bo nie widzieliśmy się od lutego, a przecież trzeba było podzielić się z koleżeństwem nowymi przeżyciami! Komu bardzo zależało, mógł skorzystać z tanecznej części rozrywki przy muzyce DJ w sali Ośrodka. Uczestnicy spotkania "z sercem" z zadowoleniem przyjęli taką, w miarę bezpieczną, formę rekreacji i nie kryli swych miłych życzeń do organizatorów i właścicieli Ośrodka."

 

Tekst: Zofia Najdowska

Zdjęcia: MGOPS w Więcborku

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl