POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

21 kwietnia 2024
Zabawa zorganizowana na powitanie wiosny przez Zarząd PZERiI z Koronowa w Ośrodku ROVITA w Pieczyskach.
29 stycznia 2024
     A było to 24.01.2024 r. w restauracji ROVITA w Pieczyskach. Tańce, śpiewy oraz dobre jedzonko
21 maja 2023

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne

W  dniu  09.12.2017r (sobota) w Szkole Podstawowej  nr. 2  w Koronowie przy ul. Dworcowej odbyło się spotkanie klubu i członków PZERiI Z okazji  zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczestniczyło 85 osób.  Przewodnicząca Rejonu w Koronowie Urszula Franz  przywitała zaproszonych gości, Zastępcę Burmistrza Bolesława Grygorewicza, Księdza Proboszcza  Ryszarda Hirsza, członka Prezydium Danutę Rybarczyk z Bydgoszczy, Przewodniczącą Klubu Seniora w Grabinie przy Domu Kultury  Koronowo  Jadwigę Marszałek, Szefową Klubu przy Związku PZERiI Zofię Witkowską i nowo  wybranego Przewodniczącego z Koła PZERiI we Wtelnie Zenona Kopczyńskiego. Zaproszeni goście złożyli życzenia  Świąteczne i Noworoczne było wiele ciepłych słów. W nastrój Wigilijny wprowadził  Ksiądz przeczytał z Biblii Ewangelię o Narodzeniu Jezusa odmówiliśmy modlitwę i zaśpiewaliśmy kolędę. Potem każdy składał sobie życzenia indywidualnie dzieląc się opłatkiem było miło i sympatycznie.

 

Jeszcze raz pragnę przekazać życzenia dla wszystkich członków od Przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego Zdzisława Tylickiego i całego Prezydium. Wszystkiego Najlepszego na Święta i Nowy Rok 2018.

 

 

Aktualności: Koronowo

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl