POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

02 maja 2024
Jarosławiec    4 wolne pokoje W  terminie  14 – 23.06.2024r  cena 1.600 zł 3  posiłki,   9
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
25 maja 2023

Spotkanie bydgoskich Seniorów w Restauracji Telimena

Tradycyjnie już jak co roku, Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bydgoszczy zorganizował dla  przedstawicieli wszystkich bydgoskich oraz pobliskich Kół związkowych spotkanie, będące podziękowaniem za aktywną pracę na rzecz seniorów i osób niepełnosprawnych w mijającym 2022 roku.

 

Wśród uczestników spotkania, a wiec 140-osobowej reprezentacji członków Związku, udział wzięli zaproszeni Goście - poseł na Sejm RP Pan Jan Szopiński i Dyrektor Biura Poselskiego Pani Beata Krajewska, Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy Pan Mirosław Kozłowicz oraz przedstawiciele reprezentujący bydgoskie władze, struktury administracyjne i organizacje – Pani Marlena Plebańska, Pan dr Przemysław Biegański, Pani Monika Bernadowicz, Pan Zbigniew Welenc oraz Pani Maria Gałęska.

 

Witając uczestników spotkania przewodniczący Zarządu O/Okręgowego Zdzisław Tylicki wyraził słowa uznania aktywistom, dziękując za poświęcanie własnego czasu i energii na działania pozwalające wnieść choć odrobinę radości w życie potrzebującym, nabrać przekonania, że bycie emerytem, rencistą czy inwalidą nie musi wykluczać ich z życia społecznego i towarzyskiego, ograniczać dostępu do rozwoju kulturalnego itp. Pan Jan Szopiński przekazał seniorom wyrazy wsparcia, informując o swojej aktywności w pracach na rzecz tej grupy Obywateli oraz przekazał optymistyczne zapowiedzi korzystnych rozwiązań mających w Nowym Roku ułatwić życie ludziom starszym (13-tka, 14-tka i…). Swoje wsparcie oraz życzenia przekazali seniorom także Pan Mirosław Kozłowicz oraz Pani Maria Gałęska, gratulując im osiąganych efektów pracy oraz życząc zdrowia i sił w dalszej pracy na rzecz ludzi starszych oraz otuchy i nadziei na pozytywne i pokojowe rozwiązania sytuacji za wschodnią granicą naszego kraju.

 

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Był barszcz czerwony z krokietami, potem był obiad, była kawa i ciasto, a w dobry nastrój wprowadził uczestniczących seniorów i gości oraz towarzyszył przez cały czas spotkania duet  muzyczno – wokalny Wiesław Nowicki i Joanna Wojnowska, racząc nas pięknymi utworami charakterystycznymi dla okresu Świąt Bożonarodzeniowych, także kolędami, podczas których nasze koleżanki i koledzy chętnie wspólnie śpiewali. A w dalszej części artyści zaprezentowali piosenki z okresu lat 30-tych XX wieku, które wszystkim także przypadły do gustu. Podsumowując, było uroczyście i bardzo miło.

 

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : Ryszard Mrozik

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl