POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

02 maja 2024
Jarosławiec    4 wolne pokoje W  terminie  14 – 23.06.2024r  cena 1.600 zł 3  posiłki,   9
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
22 maja 2023

Spotkanie byłych pracowników Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy

W dniu 25.02.2020r. w siedzibie Bydgoskiego Centrum Dialogu Społecznego przy ul. Gdańskiej 5, odbyło się spotkanie byłych pracowników Oddziału Zakładu  Ubezpieczeń Społecznych w Bydgoszczy, a obecnych emerytów ZUS.

 

Spotkanie to, na które przybyło 65 osób, prowadził Przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI  w Bydgoszczy Pan Zdzisław Tylicki oraz przedstawicielka Oddziału ZUS-u w Bydgoszczy Pani Naczelnik Mirosława Lewandowska.

 

Celem spotkania było utworzenie, w związku z inicjatywą, która powstała podczas zorganizowanego przez Oddział spotkania emerytów i rencistów z okazji 85 - lecia ZUS, oraz chęcią wstąpienia do Związku wielu emerytów z ZUS, Koła emerytów Zakładu działającego w ramach Oddziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy.

 

Na wstępie zabrał głos Pan Prezes Zdzisław Tylicki, który  przedstawił organizację, cele i zadania Związku. Wskazał jednocześnie, że zarówno On jak i Dyrektor Oddziału  ZUS w Bydgoszczy Pan Mariusz Jaroniewski popierają tę inicjatywę i ją wspierają o czym świadczy dzisiejsze spotkanie. Następnie zabrała głos Pani Mirosława  Lewandowska. Przypomniała okoliczności powstania zamysłu  utworzenia koła emerytów - byłych pracowników  Zakładu, jak również podkreśliła, że  inicjatywa ta spotkała się z przychylnością Dyrektora Oddziału ZUS  oraz pomocą i dużym wsparciem przy organizacji  dzisiejszego spotkania  ze strony Przewodniczącego  Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI  w Bydgoszczy Pana Zdzisława Tylickiego.

 

Zebrani jednogłośnie  oświadczyli, że wyrażają wolę powołania Koła emerytów Oddziału ZUS w Bydgoszczy działającego w ramach Oddziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy.

 

W drugiej części spotkania  przystąpiono do wyboru zarządu nowo utworzonego  Koła. Zebrani wskazali następujące osoby - kandydatów do Zarządu Koła: Ewę Robak, Irenę Klunder, Krystynę Galarda, Danutę Jarolewską, Arletę Piątek, Reginę Malecha, Krystynę Szczęśniak - Uklejewsją.

 

Zebrani zgodnie przyjęli aby Zarząd Koła  był siedmioosobowy, w następującym składzie:

 

1. Przewodnicząca - Ewa Robak,

2. Zastępca Przewodniczącego - Irena Klunder,

3. Zastępca Przewodniczącego - Arleta Piątek,

4. Sekretarz - Regina Malecha,

5. Skarbnik - Krystyna Galarda,

6. Członek Zarządu - Danuta Jarolewska,

7. Członek Zarządu - Krystyna Szczęśniak - Uklejewska. 

 

Po wyborze zarządu, głos zabrał Pan Prezes Zdzisław Tylicki omawiając sprawy formalne dot. m.in. deklaracji członkowskich i wysokości składki członkowskiej oraz przedstawił aktualne propozycje organizowanych przez Związek imprez turystycznych na nadchodzący okres wiosenno - letni.

 

Na zakończenie wystąpiła nowo wybrana Przewodnicząca Zarządu Koła Ewa Robak, dziękując  za zaufanie jakim obdarzyli ją zebrani. Podziękowała Panu Zdzisławowi Tylickiemu oraz Pani Mirosławie Lewandowskiej za zorganizowanie spotkania podkreślając, że Zarząd Koła liczy na współpracę i pomoc  w kontaktach między Kołem emerytów a Dyrekcją Oddziału ZUS.  Ustalono termin kolejnego spotkania wszystkich członków Koła obecnych w dniu dzisiejszym ( jak również innych  chętnych ) na dzień 5 marca 2020r. godz. 11.00 w tym samym miejscu celem m.in. złożenia pisemnych deklaracji przystąpienia do Koła, opłacenia składek, wstępnego omówienia zadań Koła, propozycji podejmowanych w ramach Koła działań, aktywności oraz innych ważnych dla członków Koła tematów.  

 

Tekst  Regina Malecha

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl