POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

24 kwietnia 2024
  INFORMACJA Przypominamy, że  dnia 1.05.2024 r. dyżur PZERiI Koła Nowy Fordon nie odbędzie się. Zapraszamy
10 marca 2024
Marzec to miesiąc, w którym są aż dwie okazje do świętowania, zarówno w gronie kobiet,
13 maja 2023

Spotkanie Koła „Nowy Fordon„

W związku ze zbliżającymi  się świętami i końcem roku 2016, członkowie koła „Nowy Fordon”- przy PZERiI  w Bydgoszczy spotkali się 15 grudnia w Klubie „Heros” w Fordonie , aby razem miło spędzić   czas w gronie znajomych i przy dobrej muzyce.  W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście : – Zarząd Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  z Prezesem Zbigniewem Sokołem oraz przewodniczący Zarządu Okręgu PZERiI Pan Z.Tylicki.

 

Było to szczególne spotkanie dla nas wszystkich ponieważ w tym roku Koło obchodziło swój mały jubileusz tj. 5 lat od momentu powstania ( październik 2011) i w chwili obecnej liczy około 250 osób.  Po krótkim powitaniu gości i wszystkich członków  przewodnicząca Koła – Krystyna Suszczyńska serdecznie podziękowała całemu Zarządowi FSM za wyrażenie zgody i udzielenie możliwości korzystania z pomieszczeń klubu Heros na spotkania i dyżury oraz wszystkim swoim członkom za uczestnictwo w spotkaniach , aktywność  i wsparcie w różnych sytuacjach .Następnie głos zabrali członkowie Zarządu Spółdzielni  i przewodniczący PZERiI , którzy złożyli nam wszystkim serdeczne życzenia i gratulacje.  Wspólne odśpiewanie 100lat wprowadziło nas w miły  i świąteczny nastrój a lampka szampana i smaczne torty pozwoliły nam  poczuć się jak w rodzinnym gronie.  W spotkaniu uczestniczyło około 130 osób , które miło spędziło czas słuchając muzyki a wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie Pani Danuty  i składanie Świątecznych i Noworocznych życzeń wprowadziło pogodny nastrój i uśmiech na twarzach .Wszyscy byli bardzo zadowoleni i żegnali się z obietnicą , że należy spotykać się częściej.W związku z tym, że nie wszyscy członkowie Kola mogli uczestniczyć bezpośrednio w spotkaniu ze względu na swój  stan zdrowia Zarząd w osobach : K. Suszczyńska i A. Ińska odwiedzili wybrane rodziny składając im serdeczne życzenia świąteczne wraz z małym podarunkiem.

 

Tekst i zdjęcia K. Suszczyńska

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl