POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 marca 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W poniedziałek 11 marca 2024 r. odbyło się zaplanowane
10 stycznia 2024
Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk W dniu 8 stycznia 2024 r. w gościnnych jak
13 maja 2023

Spotkanie Koła ROMET

W dniu 20 maja 2022r. seniorzy, członkowie Koła ROMET PZERiI spotkali się w gościnnie udostępnionej Sali Rady Osiedla Wyżyny. W spotkaniu uczestniczyło 24 członków Koła, a wśród nich zaprzyjaźniony z naszym Kołem członek Rady Osiedla Wyżyny kolega Stanisław Mrówka. 

 

Spotkanie tradycyjnie otworzył Przewodniczący Koła ROMET Ryszard Drojma, który serdecznie powitał przybyłych członków Koła podkreślając, że po przerwie spowodowanej pandemią nadchodzi czas cyklicznych spotkań i imprez. Następnie zaczęła się ożywiona dyskusja, a całe spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

 

W czasie spotkania piękny jubileusz 75 lat życia obchodził Nasz kolega Józef Piechota, częstując wszystkich pysznym tortem, a zebrani odśpiewali Jubilatowi gromkie Sto Lat. Dostojnemu Jubilatowi jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i „obyś zawsze był otoczony ludźmi, których kochasz”.

 

Na zakończenie Przewodniczący Koła Ryszard Drojma zaprosił na kolejne spotkanie we wrześniu br., które odbędzie się już w Domu Kultury „Orion” BSM na Osiedlu Błonie. Wrześniowe spotkanie będzie spotkaniem sprawozdawczo – wyborczym naszego Koła, dlatego Przewodniczący Koła zaapelował o dużą frekwencję. Zarząd Koła powiadomi telefonicznie o szczegółach spotkania (terminie, miejscu) wszystkich członków Koła ROMET. Serdecznie zapraszamy na nie wszystkich członków Koła Romet.

 

Tekst i zdjęcia : Zdzisław Bąk

 

 

Aktualności: Romet

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl