POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

09 lutego 2024
          Tradycją się stają urządzane przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Nakle n/Not wieczorki "Rehabilitacja przy
03 stycznia 2024
31 grudnia 2023 roku a więc w SYLWESTRA, Zarząd Rejonowy PZERiI w Nakle nad Notecią
21 maja 2023

Spotkanie opłatkowe

W niedzielę 14 grudnia br w Nakielskim Ośrodku Kultury, odbyło się „Spotkanie opłatkowe” Emerytów i Rencistów Rejonu Nakielskiego. Udział w spotkaniu wzięli licznie przybyli Członkowie Związku oraz zaproszeni goście w osobach: ks. Senior Marian Wróblewicz, proboszcz parafii pw. św. Wawrzyńca ks. Grzegorz Nowak, proboszcz parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ks. Tadeusz Michalak oraz Starosta Nakielski Pan Tomasz Miłowski i Burmistrz Miasta i Gminy Nakło n.Not. Pan Sławomir Napierała. Wszyscy powinniśmy korzystać z doświadczenia życiowego Seniorów – mówił ks. Tadeusz Michalak - wszyscy powinniśmy dostrzegać bóle i cierpienia jakie Im towarzyszą. Na ich przykładzie należy uczyć młode pokolenia dochowania wiary naszej i poszanowania wartości z jej wypływających. Starosta i Burmistrz w swych wystąpieniach podkreślali m.in. że wspierać będą działalność Związku Emerytów. W dalszej części spotkania Zaproszeni Goście i Emeryci podzielili się opłatkiem i zaśpiewali kolędy. Pojawili się również „gwiazdorzy” z prezentami. Najstarszym Członkom: Pani Władysławie Sztuckiej obchodzącej w miesiącu grudniu 90. urodziny oraz Panu Edwardowi Betańskiemu obchodzącemu 80. urodziny wręczono upominki. W imieniu zebranych Członków Związku, Pani Stefania Radecka, podziękowała Pani Barbarze Kunert za zorganizowanie wspaniałego Spotkania.

 

Tekst i zdjęcia Henryk Knioła

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Aktualności: Nakło

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl