POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 maja 2023
W dniu 4 maja 2023r. w Śliwkowym Sadzie w Strzelcach Dolnych odbyło się rozpoczęcie lata
13 maja 2023
W dniu 22.03.2023 r o godz.12.00 w klubie „ HEROS” odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo
13 maja 2023

Spotkanie Świąteczne Koła „Nowy Fordon„

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i końcem roku 2017, członkowie koła „Nowy Fordon”- przy PZERiI  w Bydgoszczy spotkali się 12 grudnia w Klubie „Heros” w Fordonie , aby razem miło spędzić   czas w gronie znajomych i przy dobrej muzyce oraz złożyć sobie wzajemnie życzenia świąteczne.  W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście : – przedstawiciele Zarządu Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  oraz przewodniczący Zarządu Okręgu PZERiI  Pan Z.Tylicki.Po krótkim powitaniu gości i wszystkich członków  przewodnicząca Koła – Krystyna Suszczyńska serdecznie podziękowała  Zarządowi FSM za udzielaną pomoc oraz wszystkim swoim członkom za uczestnictwo w spotkaniach , aktywność  i wsparcie w różnych sytuacjach.  Następnie głos zabrali członkowie Zarządu Spółdzielni  i przewodniczący PZERiI,  którzy złożyli nam wszystkim serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.  W spotkaniu uczestniczyło około 100 osób, które słuchając muzyki miło spędziło czas przy domowych wypiekach  a wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie Pani Danuty  i składanie Świątecznych i Noworocznych życzeń wprowadziło pogodny nastrój i uśmiech na twarzach.W związku z tym, że nie wszyscy członkowie Kola mogli uczestniczyć bezpośrednio w spotkaniu ze względu na swój  stan zdrowia Zarząd w osobach : K .Suszczyńska i A. Ińska odwiedzili wybrane rodziny składając im serdeczne życzenia świąteczne wraz z małym podarunkiem.

 

Zdjęcia i tekst :  Krystyna Suszczyńska

 

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl