POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 maja 2023
Koło  Wzgórze Wolności  zorganizowało autokarową wycieczkę dla członków do Zakopanego w dniach 31.05 – 06.06.2021r.
13 maja 2023
21.09.2020r po długiej  6 m-cznej  przerwie  członkowie  Koła Wzgórze Wolności spotkali się w Restauracji  „Tobiasz”.
13 maja 2023

Spotkanie Świąteczno – Noworoczne

Minął rok (jak to szybko) i znowu członkowie Koła Wzgórze Wolności przybyli do Restauracji „Tobiasz” w dniu 11.12.2017r na spotkanie opłatkowe przed Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem 2018. Sala była pięknie przystrojona, stoły eleganckie jak zawsze u Pani Małgorzaty. Jedzenie było pyszne – barszczyk z uszkami, pierogi, ryby i inne różne smakowite potrawy. Rekordy popularności biły ciasta domowego wypieku, mistrzostwo świata! I to jak dużo makowce, pierniki, serniki i inne cuda z galaretką.

 

Zebranych przywitała Przewodnicząca naszego Koła kol. Danuta Rybarczyk, przedstawiając  zaproszonych gości  Przewodniczącą PZERiI Rejonu KoronowaUrszulę Franz, Zastępcę Kierownika Administracji Osiedla Wzgórze Wolności Lidię Nowakowską, członka Prezydium Zarządu O/Okręgowego Gabrielę Rewers.

 

Koleżanka Danusia życzyła wszystkim radosnych, szczęśliwych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Spotkanie nasze nie mogło się obyć bez MUZYKI o którą zadbała przewodnicząca, niezawodny Jurek Paterski umilił nam wieczór.

 

Spotkanie opłatkowe to przede wszystkim OPŁATEK, który leżał na każdym talerzu po to aby wszyscy wszystkim mogli składać życzenia. W przemiłej rodzinnej atmosferze śpiewaliśmy kolędy a  w przerwach kol. Ela opowiadała śmieszne świąteczne dowcipy. Po odśpiewaniu kolęd muzyk Jurek zmienił repertuar na bardziej swobodny i muzyka porwała do tańca!

 

Niespodzianką było przybycie znakomitych gości Przewodniczącego Zarządu O/Okręgowego Zdzisława Tylickiego i Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Jana Szopińskiego. Panowie również dołączyli do serdecznych życzeń oraz pogratulowali naszej Przewodniczącej Danucie Rybarczyk aktywnej działalności naszego Koła.

 

Dziękując wszystkim za przybycie jeszcze raz ŻYCZYMY WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DO SIEGO ROKU 2018!!!

 

Tekst: Renata Kopliner, zdjęcia: Danuta Rybarczyk

 

 

Aktualności: Wzgórze Wolności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl