POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
16 lutego 2024
Tradycyjnie, od lat, bawiliśmy się na biesiadzie w "tłusty czwartek" w gościnnej "Pomorzance". Było nas
21 maja 2023

Spotkanie wigilijne

Staropolskim obyczajem - 18 grudnia 2017 - spotkała się brać członkowska Oddziału Emerytów w Więcborku, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i usiąść wspólnie przy wigilijnym stole. Gościliśmy w restauracji "Pomorzanka", gdzie po Mszy św. w kościele zebrało się 86 osób. Byli z nami również: burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski, przewodnicząca Rady Miejskiej Grażyna Witczak, dyrekcja MGOPS Tomasz Siekierka i Izabela Szmaglińska, Księża: prałat Franciszek Gabor (nasz członek), proboszcz Adam Andrzejczak oraz Paweł Węgrzyn i Karol Malczewski - młodzi przyjaciele, którym wiele zawdzięczamy i których wyróżniliśmy, wręczając drobne upominki, podkreślając przy tym ich niezastąpioną i bezinteresowną pomoc dla naszego Oddziału. Wzajemnym, serdecznym życzeniom podczas łamania się opłatkiem nie było końca, każdy z każdym miał sobie coś do powiedzenia. Wspominaliśmy tych, którzy odeszli w 2017r. Kolędy wybrzmiewały przy muzyce Leona Najdowskiego, a śpiewną sentencję wieczoru "Nic nie dane jest na zawsze" wykonała Zofia Najdowska. Po kolacji wigilijnej wielką niespodziankę sprawiły nam "aniołki i elfy", przybyły z wielkimi koszami, aby obdarować seniorów i gości podarkami takimi "od serca". Jeszcze jedną świąteczną, pluszową pamiątkę przekazała dla każdego przewodnicząca RM pani Witczak. Te wszystkie wyżej przedstawione momenty spotkania wytworzyły ciepłą, rodzinną, serdeczną atmosferę i poczucie, że nie jesteśmy sami, że razem tzn. lepiej i łatwiej.

 

Tekst: Zofia Najdowska

Zdjęcia: Paweł Węgrzyn

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl