POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

18 maja 2024
Dnia 15 maja 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne, ostatnie już przed okresem
29 kwietnia 2024
Dnia 24 kwietnia 2024 r. w Klubie Heros odbyło się kolejne spotkanie członków PZERiI Koła
13 maja 2023

Spotkanie wigilijne Koła „Nowy Fordon„ - 09.12.2021

W związku ze zbliżającymi  się Świętami Bożego Narodzenia i końcem roku 2021  członkowie koła PZERiI –„ Nowy Fordon” spotkali się 09 grudnia 2021 r w restauracji ”Dobry smak” w Fordonie, aby razem spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych i przy dobrej muzyce. 

 

W spotkaniu uczestniczyło około  55 osób- członków  Związku .Po krótkim powitaniu i przekazaniu bieżących informacji, atmosfera przy herbatce, kawie i domowych wypiekach zrobiła się bardzo sympatyczna i wesoła .Smakowite dania w tym super barszczyk z pasztecikiem oraz ręcznie robione pierogi z kapustą i grzybami zadowoliły gusta chyba wszystkich uczestników spotkania .Wspólne słuchanie świątecznej muzyki i kolęd wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój a rozmowom nie było końca. Długa przerwa w spotkaniach ze względu na pandemię spowodowała że nastrój był tak uroczysty i świąteczny, że trudno było się rozstać. Wszyscy uczestnicy na koniec stwierdzili , że należy się spotkać w Nowym Roku jeżeli oczywiście sytuacja zdrowotna na to pozwoli.

 

Po złożeniu sobie życzeń świątecznych wszyscy zadowoleni i z uśmiechem na twarzy oraz w dobrym humorze  udali się do domów.

 

Z Pozdrowieniami  życzeniami  „Zdrowych i Wesołych Świąt”  od  członków Koła „Nowy Fordon” dla wszystkich członków PZERiI w Bydgoszczy.

 

Przewodnicząca Koła : Krystyna Suszczyńska

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl