POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

24 kwietnia 2024
  INFORMACJA Przypominamy, że  dnia 1.05.2024 r. dyżur PZERiI Koła Nowy Fordon nie odbędzie się. Zapraszamy
10 marca 2024
Marzec to miesiąc, w którym są aż dwie okazje do świętowania, zarówno w gronie kobiet,
13 maja 2023

Spotkanie wigilijne Koła „Nowy Fordon„ - 5.12.2019

W związku ze zbliżającymi  się Świętami Bożego Narodzenia i końcem roku 2019 członkowie koła PZERiI „Nowy Fordon” spotkali się 05 grudnia 2019r. w restauracji „Dobry smak” w Fordonie, aby razem spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych i przy dobrej muzyce.  W spotkaniu uczestniczyło 105 osób  - członków  Związku oraz osoby zaproszone, w tym Główna Księgowa FSM – Pani Jańczak oraz szefowa klubu „HEROS” - Pani Grażyna Wrzecionek.

 

Po krótkim powitaniu i przekazaniu bieżących informacji, atmosfera przy herbatce, kawie i domowych wypiekach zrobiła się bardzo sympatyczna i wesoła. Smakowite dania, w tym super barszczyk z pasztecikiem oraz ręcznie robione pierogi z kapustą i grzybami zadowoliły gusta chyba wszystkich uczestników spotkania. Wspólne śpiewanie znanych utworów świątecznych jeszcze bardziej wpłynęły na atmosferę tego spotkania i wzajemne poznanie się członków Koła. Ostatnią częścią spotkania było wspólne śpiewanie kolęd oraz składanie życzeń świątecznych i noworocznych.

 

Wszyscy byli bardzo zadowoleni i żegnali się z obietnicą, że należy spotykać się częściej i to w najbliższym czasie. W dniu 16.12.2019r część członków Koła „ Nowy Fordon wybiera się do Fabryki bombek „SOPEL” w Bydgoszczy przy ulicy Wiejskiej, gdzie będą uczestniczyć w warsztatach „malowania bombek” według własnych  inspiracji oraz zwiedzać fabrykę. Wrażenia oraz własne inspiracje będą początkiem zbliżających się Świąt, natomiast zdjęcia pokażemy w następnym wpisie „Koła”.

 

Z Pozdrowieniami i życzeniami  „Zdrowych i Wesołych Świąt”  od  członków Koła „Nowy Fordon” dla wszystkich członków PZERiI w Bydgoszczy.
 

Tekst: Krystyna Suszczyńska

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl