POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 lutego 2024
Zdjęcia Lucjan Janeczko tekst Urszula Tauzik Tego roczne spotkanie "Andrzejkowe” Koła Śródmieście było wyjątkowo uroczyste.
06 lutego 2024
  Zarząd Koła Śródmieście zaprasza Członków na spotkanie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet do Opery
13 maja 2023

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet - Koło Śródmieście

Dzień 8 marca – to oczywiście Dzień Kobiet. Z tej okazji zarząd Koła Śródmieście zorganizował spotkanie w siedzibie Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu UM w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 5.

 

Przewodnicząca Koła Urszula Tauzik dokonała otwarcia dziękując za przybycie członkom Koła i zaproszonym gościom, w tym gronie koleżankom z innych kół bydgoskich, a z ramienia Okręgowego Zarządu PZERiI przybył sekretarz O/O Zbigniew Kania oraz przewodniczący Okr. Komisji Rewizyjnej Maksymilian Sopoński.

 

Oprócz okolicznościowych życzeń pod adresem wszystkich Pań, spotkanie przy kawie i ciasteczkach było okazją do wysłuchania wierszy noblistki Wisławy Szymborskiej, przedstawionych przez członkinię Koła Śródmieście p. Wandę, oczywiście o kobietach oraz szerokiej gamy piosenek znanych i lubianych polskich wykonawców, które przypomniał uczestnikom p. Joachim Perlik zachęcając do wspólnego śpiewania.

 

Spotkanie było okazją do spotkania w miłej atmosferze i odskocznią od niepokojących informacji docierających do nas zza naszej wschodniej granicy, za co organizatorowi – zarządowi Koła Śródmieście - należą się gorące podziękowania.

 

Pozdrawiam,Urszula Tauzik

 

Zdjęcia : Urszula Tauzik

Tekst : Zbigniew Kania

 

 

Aktualności: Śródmieście

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl