POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

13 marca 2024
Tekst: Zofia Najdowska Zdjęcia: MGOPS Więcbork 12 marca br. w Centrum Aktywności Seniora w Więcborku
16 lutego 2024
Tradycyjnie, od lat, bawiliśmy się na biesiadzie w "tłusty czwartek" w gościnnej "Pomorzance". Było nas
21 maja 2023

TŁUSTY CZWARTEK

To już po raz piętnasty w "tłusty czwartek" (2018r.) spotkaliśmy się w "Pomorzance", by tradycyjnego pączka skonsumować w szerszym gronie (61 osób) pod hasłem - razem lepiej i radośniej. Humorystycznych momentów nie brakowało. Rozpoczęliśmy wiwatem z 15-tu balonów, których salwę spowodowali sami uczestnicy. Nie dało się ukryć, było głośno! Potem chętni z przyjemnością pokazali "taniec pingwina". Trzeba było uwijać się zgodnie z poleceniem prowadzącego, w sposób poprawny ale i wesoły. Panie udowodniły, że jabłko można obierać lewą ręką, a wszyscy wtórowali refren: "ojra, tarira ojra, tarira ojra, tarira raz, dwa trzy" do nowej piosenki opowiadającej o działaniach członków zarządu, który 21 lutego (wybory!) przekażą "władzę" swoimi następcom. Treść zwrotek wywoływała jednogłośny śmiech. Ci, którzy nie mogli tańczyć, bo zdrowie nie pozwala, a chcieli być razem z nami zostali wyróżnieni dużym, czerwonym lizakiem od Walentego. Patron zakochanych przyniósł wszystkim misternie zapakowane upominki. Grał, śpiewał i zabawiał zespół seniorów "Relax". Wielkie podziękowania skierowaliśmy do współwłaścicieli restauracji "Pomorzanka" za pyszne jedzonko i zawsze otwarte serca dla więcborskich seniorów.

 

tekst: Zofia Najdowska

zdjęcia: Paweł Węgrzyn

 

 

Aktualności: Więcbork

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl