POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
12 sierpnia 2023
Tekst i zdjęcia : Krystyna Suszczyńska                  Mrzeżyno – to dawna osada rybacka z portem ,
20 maja 2023

Truskawiec – Ukraina

Sanatorium Szachtar – wspomnienia 23.07. - 4.08.2017r. W tym roku po raz pierwszy zorganizował PZERiI w Bydgoszczy wyjazd na turnus leczniczy w te strony. Rezydentem była p. Elżbieta Trojniak z biura Gold Tur Rutkowski. Uczestnicy tego wypadu to członkowie z Bydgoszczy i Chojnic. Program był bogaty m.in. w dwukrotne zwiedzanie Truskawca (jeden raz nocą), wieczór ukraiński i pożegnalny, wycieczka do pięknego Lwowa i Drohiczyna, zwiedzanie starego cmentarza polsko – ukraińskiego, występy śpiewaczek, wieczorki taneczne. To dla ducha. Wachlarz programu leczniczego też wydaje mi się był duży. Przeciętnie 5 – 6 zabiegów dziennie, możność pływania w basenie oprócz gimnastyki. Niektóre zabiegi są nieosiągalne u nas (w Polsce) np.: prysznic cyrkularny, a przede wszystkim opieka lekarska i konsultacje lekarskie od ręki oraz badania. Kto chciał  z uczestników to mógł za zgodą lekarz za nieduże pieniądze wykupić dodatkowe zabiegi i inne usługi np.: leczenie zębów, wykonanie okularów. Sanatorium położone jest w pięknym ogrodzie, jedzenie urozmaicone i do wyboru. Myślę, że w przyszłym roku będzie powtórka wyjazdu i to z p.Elą Trojniak, która naprawdę otoczyła nas „matczyną” opieką. Każdy z uczestników otrzymał podziękowanie za uczestnictwo w turnusie w postaci dyplomu. 

 

Tekst .: Agnieszka Pawlikowska, zdjęcia Leopold Szarafiński

 

 

 

POZOSTAŁE ZDJĘCIA DO POBRANIA

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl