POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 października 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : red. Agata Wiśniewska    Tygodnik Tucholski    W dniu 20 września
28 lipca 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                     W dniu 26 lipca 2023r. w gościnnych pomieszczeniach Tucholskiego
21 maja 2023

Uroczyste obchody Światowego Dnia Inwalidy w Tucholi

20 kwietnia 2016r w Tucholskim Ośrodku Kultury odbyły się uroczyste obchody ŚDI pod hasłem 'Wspierajmy osoby niepełnosprawne w realizacji ich praw i potrzeb'. Obchody rozpoczęły się od uroczystej mszy św.w kościele pw.św.Jakuba w Tucholi w intencji emerytów, rencistów i inwalidów. Dalsza częśc uroczystości odbyła się w TOK Wzięło w niej udział około 200 osób ,wśród nich zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych i goście.  Zebranych powitała Felicja Antosiak, przewodnicząca Zarządu Rejonowego PZER I I w Tucholi. Potem nadszedł czas na przemówienia zaproszonych gości, którzy nie szczędzili życzliwych słów do zebranych. Składali życzenia zdrowia i wielu sukcesów oraz satysfakcji z podejmowanych przez związek działań na rzecz lokalnej społeczności miasta i powiatu. Podczas uroczystości odbyła się także prelekcja na temat zdrowia. Wygłosił ją dr Artur Nagórka, prezes spółki MCL w Tucholi, który zachęcał do szczepień przeciwko grypie. Z kolei panie pielęgniarki mierzyły ciśnienie i poziom cukru we krwi. Obchody uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży z TOK. Na zakończenie przewodnicząca Zarządu złożyła wszystkim życzenia zdrowia, radości i zapału na każdy nowy dzień. Spotkanie udało się zorganizowac dzięki dotacji przyznanej przez gminę Tuchola w ramach konkursu ofert dla organizacji pozarządowych, środków związku i życzliwości sponsorów.

 

Stefania Gliszczyńska

 

 

Aktualności: Tuchola

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl