POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Urokliwe wakacje seniorów w Rowach

22 czerwca 2022r. o godz. 9.00 grupa seniorów z Bydgoszczy wyruszyła autobusem na wypoczynek do Rowów. Rowy to miejscowość nadmorska, dawna osada rybacka położona między Łebą a Ustką. Pozostał tam port, w którym nasi turyści mieli możliwość oglądania wypływających i powracających kutrami z morza rybaków.

 

W Rowach czekała na nas miła pani Arleta w pensjonacie „Kaszubka”. Przebywaliśmy tam 10 dni. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa pensjonatu czuwała nad nami. Jedzenie serwowane nam było pyszne i urozmaicone. Na pierwszym wieczorku tanecznym bawiliśmy się wesoło, drugi wieczorek spędziliśmy już nad morzem, upalna pogoda wygoniła nas z pomieszczeń przytulnej „Kaszubki” na promenadę. Pensjonat „Kaszubka” położony jest blisko morza, co pozwalało nam być na plaży podczas wschodu i zachodu słońca. Pogoda nam dopisywała i nasi wczasowicze korzystali z uroków plaży, spacerów po promenadzie.

 

Na zachód od Rowów znajduje się wybrzeże klifowe. Pojechaliśmy tam towarzyszyć słońcu podczas zachodu, oglądaliśmy tam też urokliwy park. Rejs stateczkiem po Bałtyku w upalny dzień był dużą przyjemnością. Dni mijały szybko, bo były to bardzo miłe dni, spędzane w gronie uśmiechniętych i zadowolonych uczestników wyjazdu. Była to wyjątkowa grupa, która czas spędzała aktywnie na kilometrowych spacerach, czemu sprzyjało położenie pensjonatu.

 

Nadszedł dzień 2 lipca br. I trzeba było wracać do Bydgoszczy. Dziękuję wszystkim uczestnikom wyjazdu za radośnie spędzony wspólnie czas.

 

Tekst i zdjęcia: Cyryla Wypijewska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl