POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
20 maja 2023

Ustronie Morskie II turnus 30.08 – 07.09.2017r.

Zarząd  Okręgowy PZERiI już kolejny raz zorganizował wczasy w Ustroniu Morskim  w dniach 30.08 – 07.09.2017r wyjechała gr. 39 os. do Villi  Anna. Villa  ma piękne położenie na brzegu morza. Odpoczywając  na tarasie, balkonie  wpatrujemy się  w fale  morskie i wdychamy jod. Nasi członkowie są  takim widokiem zachwyceni.Mieliśmy pecha co do pogody było chłodno i deszczowo. Ciepłych  letnich  dni  mieliśmy zaledwie dwa. W trakcie pobytu pojechaliśmy kolejką gdzie  rzeka Czerwona uchodzi  do Morza  Bałtyckiego.  Mieliśmy okazję uczestniczyć  w  Gminnych  Dożynkach  w Ustroniu  Morskim.  Chętni  wieczorami  mogli  podejść  do Ośrodka  Rehabilitacyjno Wypoczynkowego „Zagłębie”  na Recital  K. Krawczyka czy Ballady Leona. Były też  tam dwa wieczorki  taneczne tz. Zaślubiny i pożegnanie uczestników. Kucharz  Bartek  smacznie gotował na  naszym  turnusie  wszystkim  bardzo  smakowało.   Ostatni  wieczór  spędziliśmy  sympatycznie przy  torcie  i lodach,  muzyka  była  mechaniczna.  W przerwie  opowiadaliśmy  kawały -  na wesoło. Na zakończenie turnusu w podziękowaniu  personel  otrzymał  drobne  upominki. Mimo nie pogody wróciliśmy bardzo zadowoleni i uśmiechnięci. Do  zobaczenia za rok na innych wyjazdach.  Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za mile spędzony razem czas. 

 

Tekst i zdjęcia: Danuta Rybarczyk

 

 

 

ZDJĘCIA DO POBRANIA

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl