POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
21 maja 2023

Wakacje we Władysławowie – 27.06.-07.07.2021r.

W dniach od 27 czerwca do 7 lipca 2021r., 50-osobowa grupa bydgoskich seniorów uczestniczyła w turnusie wypoczynkowym w nadmorskiej miejscowości Władysławowo, w Pensjonacie „Neptun”. Organizatorem wyjazdu był Okręgowy Zarząd PZERiI w Bydgoszczy.   

 

Podczas pobytu wczasowicze mieli możliwość zapoznać się z Władysławowem i ościennymi miejscowościami podczas przejazdu „Melexem”, natomiast już autokarem uczestnicy turnusu wraz z przewodnikiem odwiedzili Hel, po drodze zaglądając do Jastarni i Juraty. Pan Przewodnik bardzo ciekawie przedstawił nam historię miejsc odwiedzanych, uzupełnioną ciekawymi wydarzeniami w dziejach tych miejscowości.

 

Z zadowoleniem braliśmy też udział w rejsie statkiem spacerowym wzdłuż helskiego nabrzeża, natomiast grupa która nie brała w nim udziału miała możliwość zwiedzenia Muzeum Rybołówstwa Morskiego i Fokarium. Przed powrotem do Władysławowa nasi seniorzy skorzystali z miejscowej gastronomii m. innymi w smażalni „Smażonej Ryby”. Wszyscy wróciliśmy z Helu do Władysławowa w wyśmienitych humorach.

 

Na miejscu odbyło się również ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, będących poczęstunkiem od właścicieli Pensjonatu „Neptun”.Przez cały czas pobytu apetyty i humory uczestników turnusu dopisywały, między innymi z racji bez wątpliwości wyśmienitego i smakowitego jedzenia serwowanego przez Gospodarzy Pensjonatu „Neptun”. I tradycyjnie już, jak co roku, wczasowicze deklarowali powrót do Władysławowa w następnym roku.

 

Tekst: Maria Żurawska

 

 

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl