POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

24 kwietnia 2024
  INFORMACJA Przypominamy, że  dnia 1.05.2024 r. dyżur PZERiI Koła Nowy Fordon nie odbędzie się. Zapraszamy
10 marca 2024
Marzec to miesiąc, w którym są aż dwie okazje do świętowania, zarówno w gronie kobiet,
13 maja 2023

Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze
członków Koła „Nowy Fordon„

W dniu 21.11.2017 r. w klubie „ Heros” w Fordonie odbyło się Walne Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Koła” Nowy Fordon”. Po otwarciu i powitaniu wszystkich przybyłych członków Koła dokonano wyboru przewodniczącego zebrania Pana Z. Tylickiego , który przedstawił porządek obrad przyjęty jednogłośnie przez uczestników. Pan Z Tylicki – przewodniczący Zarządu Okręgu PZERiI w  Bydgoszczy podziękował dotychczasowemu Zarządowi Koła za owocną współpracę  i wręczył przewodniczącej Koła Krystynie Suszczyńskiej -  „List Gratulacyjny” w którym zawarto podziękowania i wyrazy uznania za wkład pracy społecznej na rzecz Seniorów i Seniorek lokalnej społeczności oraz  aktywną pracę w zarządzie oddziału okręgowego. Było to niespodzianka i miłe zaskoczenie. Następnie dotychczasowa przewodnicząca  przedstawiła sprawozdanie z działalności Koła za minione 6 lat dziękując wszystkim członkom za współpracę, zaangażowanie, pomoc i miła atmosferę podczas organizowanych spotkań. Sprawozdanie zostało przyjęte jednogłośnie przez uczestników spotkania.  Na kolejną kadencję jednogłośnie wybrano nowy Zarząd w składzie:

 

Krystyna Suszczyńska - Przewodnicząca Koła

Anna   Ińska - z-ca Przewodniczącej

Ewa Trzebuniak - skarbnik

Krystyna Świerczyńska - sekretarz

Czachowska Bogumiła - członek

Marfiewicz Jan - członek

 

Dokonano również wyboru delegatów na Zjazd Zarządu Okręgowego w osobach :  Krystyna Suszczyńska , Anna Ińska, Bogumiła Czachowska. W ramach  dyskusji zebrani wypowiadali się i zgłosili swoje wnioski odnośnie bałaganu jaki panuje przy zapisach na wczasy ,oraz uwagi do wyjazdów w 2017r.( np. Chorwacja ). Pan Przewodniczący wysłuchał wszystkich uwag i zapowiedział zmiany w tym zakresie. Na tym zakończono spotkanie i w miłej atmosferze wszyscy życzyli sobie nawzajem dalszych spotkań. 

 

Tekst i zdjęcia Krystyna Suszczyńska

 

 

Aktualności: Fordon

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl