POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

29 listopada 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                W dniach od 22 do 30 września 40-osobowa grupa
11 września 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                43-osobowa grupa bydgoskich seniorów w dniach od 21 do
13 maja 2023

Wczasy w Łebie

W dniach  12.07.- 25.07.2014r grupa 49  osób – członków PZERi I z Bydgoszczy, Szubina i Żnina wypoczywała na wczasach w„ Domu Turysty „ w Łebie. Grupa wyjeżdżała w deszczu, ale już od następnego dnia przez 13 dni była upalna pogoda- czasami aż za gorąco!!!!

 

Można było korzystać do woli ze słońca oraz kąpieli w morzu ( byli wśród nas tacy odważni ) chodząc na plażę, lub opalać się w ogródku na specjalnie przygotowanych leżakach. Atrakcji nie brakowało ,a kierownictwo ośrodka w ramach opłaty zorganizowało dla nas dwa wieczorki z przepysznym jedzeniem i muzyką, oraz wieczór z pieczonymi kiełbaskami również przy muzyce. Atmosfera była wspaniała a wszyscy wspaniale bawili się ,  tańczyli ( dodatkowa rehabilitacja) i wspólnie śpiewali . W ramach pobytu można było skorzystać z proponowanych wycieczek na : Wydmy- niezapomniane wrażenia, do Fokarium w Serbsku( godne polecenia), do Lęborka.W rejsie statkiem „ GRYF „ na zachód słońca uczestniczyła cała grupa  czyli 49 osób. Atrakcji  było moc, ponieważ morze tego dnia było niespokojne i  trochę  „ bujało”.  Łeba i okolice w tym czasie zapraszały na różne imprezy: występy zespołów, orkiestr dętych, pokazy – tak, że nie można było się nudzić a czas mijał bardzo szybko i wesoło. Warunki mieszkaniowe w Domu Turysty może nie są luksusowe ( część pokoi z łazienkami ,część bez), ale nie jest to SPA, natomiast atmosfera, wspaniałe jedzenie, dobra pogoda  , dobry nastrój i humor wszystkich uczestników rekompensowały małe niedostatki. Prawie wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni i niektórzy już wyrazili chęć ponownego wyjazdu w przyszłym roku. Pełni wrażeń, pięknie opaleni i w dobrych humorach wracaliśmy do Bydgoszczy i obiecaliśmy sobie, że na pewno w przyszłym roku spotkamy się. 

 

Dziękuję całej grupie za wspaniałą atmosferę, dobre humory i mile spędzony razem czas!!!!! Do zobaczenia

 

Krystyna Suszczyńska

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Wypoczynek

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl